» » Життя - це боротьба.. за право жити завтра

Життя - це боротьба.. за право жити завтра

Життя – це боротьба.
І зрозуміло, коли боротьба йде за перше місце в змаганнях, за першість у навчанні або отриманні роботи, але важким для розуміння є те, що багато українських дітей сьогодні борються за право жити завтра… На жаль, це є зрозумілим для багатьох сімей в України, які одного разу почули вирок лікарів: «У вашої дитини рак…». До таких потрапили діти нашого регіону, які проживають в нашому місті поруч з нами, це сім’ї Софії Галицької та Олексія Сухоставського, які борються з страшною та смертельною хворобою. І поки є ранок і наступний день – є надія на життя...

На допомогу онкохворим діткам виступили громадські організації, які залучились до збору коштів в рамках проекту «За право жити завтра». Адже головна допомога в цьому випадку – це кожна наступна гривня, яка може зіграти ключову роль в житті дитини.

В рамках проекту вже було проведено три акції: дискотека в с.м.т. Ворзель за ініціативи МГО «Активність» та МГО «Можливість», акція «Кулька допомоги» за ініціативи ЖГО «Перлина», ІМ-МГО «Молодь України за здорове суспільство» та Благодійний фонд «Протягни руку допомоги» та дитяче свято «Країна Трямляндія» за ініціативи КОГО «Відновлена Україна» та БФ «Протягни руку допомоги». За результатами акції було продано 120 кульок, вартістю 7 гривень кожна, та зібрано 969 грн, а всі кошти передані батькам хворих діток.

Аналогічна акція планується до проведення в м. Буча за підтримки ГО «Жіночий центр «Діадема»». За ходом акцій в рамках проекту «За право жити завтра» слідкуйте на сайті.


Запрошуємо до участі в проекті всіх небайдужих. Можливі форми: особиста участь в проведені акцій, фінансами, транспортом, канцелярією або іншими засобами, телефонуйте за номерами вказаними нижче.

Не будьте байдужі до чужого горя! Ваш внесок є важливим...

Довідка про організаторів акції:
Як раніше повідомлялось, організаторами двомісячного проекту виступили Благодійний Фонд „Протягни руку допомоги” та газета «Ірпінський вісник», а до проведення залучились понад 7 організацій.
Благодійний фонд „Протягни руку допомоги” та газета „Ірпінський вісник”
тел. 097-8905033, Пристайко Марина


Довідка про учасників акції:
1. КОГО «Відновлена Україна»;
2. ІМГО «Молодь України за здорове суспільство»;
3. ІГО «Перлина»;
4. МГО «Активність»;
5. БГО «Жіночий центр «Діадема»;
6. БГО „Буча молода”;
7. МГО „Можливість”.

Довідка про спонсора:
Дякуємо спонсору, завдяки якому відбулась акція, це компанія Level Company (прикрашання свят повітряними кульками по тел. 067 362-23-18), директор якої надав кульки для продажу, а також дякуємо всім, хто не залишився байдужим.
Алєксєєва Євгенія 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.