» » Єдиний державний реєстр нормативно-правових актів

Єдиний державний реєстр нормативно-правових актів

З метою забезпечення в Україні єдиних принципів ідентифікації та державного обліку нормативно-правових актів, створення фонду цих актів та підтримання їх у контрольному стані Міністерство юстиції України на виконання Указу Президента України від 27 червня 1996 року № 468/96 створило Єдиний державний реєстр нормативно-правових актів як автоматизовану систему збирання, накопичення та опрацювання актів законодавства.

Єдиний державний реєстр нормативно-правових актів (далі- Реєстр) - це автоматизована система збирання, накопичення та опрацювання актів законодавства, яка складається з еталонного, страхового, робочого та інформаційного фондів.

Користувачами Реєстру можуть бути будь-які юридичні та фізичні особи, у яких виникла потреба в отриманні інформації з інформаційного фонду Реєстру і які звернулися до одного з Адміністраторів Реєстру з відповідним запитом за встановленою формою.

Інформація з Реєстру може надаватися:
1. на паперових носіях (відтворюється Адміністратором Реєстру, із застосуванням спеціальних засобів перевірки ознак збереження цілісності еталонного тексту, та засвідчується печаткою встановленого зразка);
2. у вигляді комп'ютерного файла (виготовляється Адміністратором Реєстру із застосуванням спеціального програмного забезпечення, яке гарантує його цілісність при перегляді цього тексту на екрані комп'ютера);
3. шляхом безпосереднього доступу до інформаційного фонду Реєстру (здійснюється через мережу Інтернет; при цьому користувачеві доступні для перегляду всі наявні в цьому фонді копії еталонних текстів, серед яких він самостійно здійснює пошук та відбір необхідних йому текстів нормативно-правових актів).

Інформацію з Реєстру може надавати:
Адміністратор обліку користувачів - Державне підприємство "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України (м. Київ, вул. Мельникова, 81, літ. А, тел. (044) 206-71-49. Е-mail: [email protected] ; www.informjust.ua.
Технічний адміністратор - Інформаційно-аналітичний центр "ЛІГА" (м. Київ, вул. Т.Шамрила, 23, тел. 538-01-01)
Е-mail:[email protected] ; www.liga.net

Для одержання інформації з інформаційного фонду Реєстру користувач повинен вибрати для себе форму отримання інформації та звернутися до одного з Адміністраторів Реєстру з відповідним запитом.

Розмір плати за інформацію, одержану з інформаційного фонду Реєстру, установлюється за одиницю виміру текстової інформації (один кілобайт) і залежить від способу одержання інформації (на паперових носіях, у вигляді окремого комп'ютерного файлу чи шляхом безпосереднього доступу до інформаційного фонду Реєстру).
Бучанське міське управління юстиції 
Коментарів: 0
Додати коментар