» » Як досягти цілі

Як досягти цілі

Сучасний світ – швидкий і непередбачуваний і для кожного в нього знайдеться невеликий мішечок з перешкодами та проблемами. Є дуже влучний англійський вислів, який точно описує сьогодення людства: “Життя – це пацючині перегони”. Але навіть за таких умов жодна людина не хоче залишитися «за бортом». Кожен намагається знайти своє покликання, адже «людина повинна займатися тим, що в неї добре виходить і знайти когось, хто їй за це платитиме». Розчарування, безнадія, невпевненість у власних силах переслідують майже кожного з нас, і зрештою настає момент, коли людина кидає все зі словами: «Я нікчемний, і нічого в мене не вийде!» Але таким наслідкам можна зарадити, варто лише взяти себе в руки і дотримуватись певних порад.

По-перше треба повірити у себе. Це найперше і найголовніше, адже доведено, що думки матеріалізуються, тому думати треба тільки про перемогу. Можна розвісити по всій кімнаті плакати з написами: «Я знаю, чого хочу», «Я нічого не боюся», «Я – переможець». На перший погляд дуже банальна ідея, але якщо кожен день сотні разів перечитувати такі написи, то з часом зникнуть усі сумніви, а написане здаватиметься єдино правильною думкою. Також варто повісити плакат із зображенням людини, яка викликає у вас повагу і перемоги якої ви б хотіли повторити. Це дуже гарний спосіб для натхнення і самовдосконалення.

Віра в себе – це дуже важливо, але далеко не все, що потрібно для досягнення цілі. Потрібно скласти детальний план дій, в якому покроково буде описане ваше просування до мети. В плані повинен бути зазначений час, який вам відводиться для кожного пункту. Наприклад, якщо ви бажаєте стати відомим футболістом, то для цього потрібно займатися спортом щодня, як мінімум по дві години, їсти лише здорову їжу і т. ін. Цей план бажано написати чи намалювати на великому ватмані і також повісити на стіну.

Але, на жаль, ніхто з нас не застрахований від звичайної ліні. Боротися з нею допоможе принцип заохочення. За кожний старанно виконаний пункт плану даруйте собі маленькі подарунки: щось, про що ви давно мріяли або щось, що зможе покращити настрій.
Також всі знають, що без дружньої підтримки дуже складно чогось досягти. Тому якщо поряд з вами є така людина, яка допоможе та підбадьорить, знайте – половина справи вже зроблена.
Якомога частіше уявляйте результати своєї праці, а головне – відчуття, які ви при цьому переживатимете. Такі картинки ще ближче наближуватимуть вас до бажаної мети.

Але головне пом’ятайте, що у вас обов’язково все вийде. Адже рідко хто народжується геніальним, геніальним зазвичай стають. І чим більше перешкод на вашому шляху, тим сильнішим ви станете, переборюючи їх, і тим сильнішим буде бажання досягти омріяного. Адже життя в нас одне, іншої спроби не буде, тому є сенс все-таки наважитися і зробити це сьогодні.
Вікторія Каморіна, учениця Бучанської ЗОШ №4 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.