» » » 17 квітня – Всесвітній День довкілля

17 квітня – Всесвітній День довкілля

Традиційно третьої суботи квітня ми відзначаємо День довкілля.
Завдяки широкій підтримці органів влади, громадських організацій, студентів, активістів цей день став днем активних практичних дій на захист навколишнього середовища.

У цій відповідальній справі відчутна роль органів місцевого самоврядування, які активно долучаються до вирішення проблем навколишнього середовища.
Бажаємо всій великій українській громаді згуртуватися навколо цієї доброчинної природоохоронної акції та зробити свій внесок у збереження та відновлення довкілля, аби ми і наші нащадки жили в чистих комфортних містах і селах та чистій Україні!

ДОВІДКА
Всесвітній День Довкілля був заснований Генеральною Асамблею ООН в 1972 році до відкриття Стокгольмської конференції з теми „Довкілля людини”, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху. У цей день було засновано й UNEP - Екологічну програму ООН, яка на сьогодні є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.

В Україні День довкілля проводиться щороку в третю суботу квітня згідно з Указом Президента № 855/98 від 6 серпня 1998 року. За цей час вже склалися своєрідні традиції святкування. Цього дня проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.
Євгенія Кабаренкова 
Коментарів: 0
Додати коментар