» » В Ірпені в суботу 27 березня пройшли регіональні міжшкільні змагання серед учнів

В Ірпені в суботу 27 березня пройшли регіональні міжшкільні змагання серед учнів

В Ірпені в суботу 27 березня пройшли регіональні міжшкільні змагання серед учнів "забутого" віку: 9-12 років.

Звичайно, підвищена увага до учнів молодших чи старших класів. Перших ми ще намагаємося істерично відконтролювати та зберегти від будь-якого впливу, а з учнями останніх класів ми вже нічого зробити не можемо. Може тому, ми вирішили зібрати амбіції 12-річних до кучі...

Захід ініціював член бюро Ірпінського осередку "Сильної України" Аркадій Кобринець, тому і кубок став його імені.

Ми вже майже звикли, що в часи політичної активності від Ірпінського регіону відокремлюється селище Коцюбинське, забуте регіональним центром - Ірпенем і непідвладне Києву. Але, саме команда Коцюбинського отримала кубок - перше місце у ЗОШ №18 Коцюбинського. Друге - ЗОШ №13, Гостомель, а господарі турніру - школа №3 міста Ірпінь отримала "бронзу".

Кращим воротарем став представник команди школи №18 Антон Білодіб, а кращим нападаючим - Ігор Петриченко, ці двоє отримали дуже гарні статуетки (див. фото) та Петриченко дістався ДВД-програвач від місцевого маршруточного АТП.

Головним суддєю був відомий в місті ентузіаст підліткового футболу, тренер ДЮСШ Валентин Петрович Лисов, чималі організаторскі здібності виявив директор школи №3 Олег Генадійович Панніков, а ГО "Нове покоління", кілька активістів бюро партії Тигіпко "Сильна Україна" забеспечили левову частку матеріальних витрат.

На жаль, це була звичайна шкільна спортивна зала, що не дозволяла вмістити багато глядачів, люди приходили на протязі всіх змагань з 10-ти ранку до майже 17-ти, всім було цікаво поболіти саме за свою команду. Тут надається фото-звіт, з подіями спортивної суботи в Ірпені.

Один із організаторів на зауваження деяких гостей з приводу організації (було зроблено вперше молодими місцевими активістами) сказав: "Ви би бачили одного хлопчика, який поверх одежі одів заслужену медаль турніру на кубок Аркадія Кобринця і підставляючи сонцю лице, йшов додому, вірячи в свої сили і справедливу перемогу..."

Нам би всім більше таких миттєвостей.Аркадій,
Віталій
Коментарів: 0
Додати коментар