» » » ДПІ: Система оподаткування

ДПІ: Система оподаткування

Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів).

Відповідно до змін, підставою для переведення на обслуговування платника податків з одного органу державної податкової служби до іншого (взяття на облік /зняття з обліку) у зв'язку зі зміною місцезнаходження (місця проживання) платника, пов'язаною зі зміною адміністративного району, є надходження хоча б до одного з цих органів даних, що свідчать про реєстрацію таких змін.

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

Н А К А З

22.02.2010 N 99

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
10 березня 2010 р.
за N 209/17504


Про затвердження Змін до Порядку обліку
платників податків, зборів (обов'язкових платежів)Відповідно до статей 2, 8 Закону України "Про державну податкову службу в Україні"( 509-12 ), статті 5 Закону України "Про систему оподаткування"( 1251-12 ), на виконання пункту 22 Національного плану дій з поліпшення адміністрування податків, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.10.2009 N 1217-р( 1217-2009-р ), з метою затвердження переліку критеріїв, за якими визначатимуться великі платники податків, удосконалення процедур, які проводяться у разі зміни місцезнаходження платників податків, а також обліку договорів про спільну діяльність Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Зміни до Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 19.02.98 N 80( z0172-98 ), зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16.03.98 за N 172/2612 (у редакції наказу Державної податкової адміністрації України від 17.11.98 N 552) ( z0791-98 ) (із змінами), що додаються.

2. Департаменту економічного аналізу (Лаба М.С.) протягом місяця після набрання чинності цим наказом забезпечити інвентаризацію реєстру великих платників податків, зарахування/виключення платників податків до/з категорії великих платників згідно з новими критеріями великих платників податків.

3. Управлінню реєстрації та обліку платників податків (Калєніченко Н.Г.) подати цей наказ до Міністерства юстиції України на державну реєстрацію.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Любченка О.М.

===========================


Великий платник податків - це юридична особа, у якої обсяг валового доходу від усіх видів діяльності за звітний рік перевищує сто мільйонів гривень та середньооблікова чисельність працюючих за рік перевищує двісті п'ятдесят осіб або загальна сума сплачених до Державного бюджету України податків по платежах, що контролюються органами державної податкової служби, за рік перевищує двадцять п'ять мільйонів гривень.

Показники цього пункту розраховуються за результатами діяльності платників податків за перше півріччя (дев'ять місяців)
звітного року з урахуванням розрахункових показників за друге півріччя (четвертий квартал) звітного року.

До великих платників податків може бути віднесений також платник податків, який за власним бажанням надав достатні
обґрунтування та розрахунки досягнення відповідних показників за визначеними критеріями у наступному звітному періоді".


...

Повна версія документу на сайті НАУ: перейти>>
Коментарів: 0
Додати коментар