» » За право жити завтра

За право жити завтра

Коли в родині дитина занедужує на рак - це нелегке випробування, адже ніхто цього не чекає, ніхто до цього не готовий. Це морально важко пережити. До того ж лікування дітей вимагає великих грошових витрат, які для родин Софійки Галицької та Олексія Сухоставського, про яких неодноразово писала наша газета, і які проходять нині курси реабілітації в лікарні, а також інших онкохворих дітей, - непосильні без нашої підтримки. Життя онкохворих дітей, які проводять на лікарняному ліжку місяці, а то й роки, з однією метою – вижити – це цілий світ, у якому є все: сльози, страждання, біль. Але у ньому є місце для щасливих мрій, є надія і віра. Їхнє дитинство - інше, їхні думки - уже дорослі.

Це діти, життя яких сповнене спрагою до творчості, активності та захоплення кожною хвилиною буття. Це не вмираючі діти! Редакція газети «ІВ» разом з Благодійним фондом «Протягни руку допомоги» оголошує акцію на підтримку онкохворих дітей. Мета акції – привернути увагу громадськості до проблем дитячої онкозахворюваності. Щороку від раку помирають сотні дітей тільки тому, що батьки не спроможні зібрати потрібних коштів на лікування. Рак – не вирок! Рак виліковується! Ми продовжуємо разом з Софійкою Галицькою та Олексієм Сухоставським вірити і боротися за життя.

Ми будемо щиро вдячні всім, хто підтримає Софійку та Олексія.

Телефон редакції «ІВ» : 60–416; (098) 432–47–41 (журналіст Ніна Костенко), (067) 442–13-12 (волонтер Марина Пристайко).


Бучанцю Олексію 5 років

Наприкінці серпня цього року йому поставили страшний діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. Зараз він знаходиться на лікуванні в Київській обласній лікарні, відділення дитячої онкогематології. 3 вересня був проведений перший курс хіміотерапії. А це тільки початок – грошей потрібно дуже багато, ліки дуже дорогі.
Я виховую сина одна, прошу Вашої допомоги для порятунку мого сина.

Реквізити для зарахування коштів:

Одержувач: Сухоставська Ірина Миколаївна
Рахунок одержувача № 26207054955001
Код одержувача: 2860608183
Назва банку: Філія АКБ «ІМЕКСБАНК» в м. Києві
Код банку: 300766
Місцезнаходження банку: м. Київ, вул. Л.Первомайського, 4
Призначення платежу: «Благодійна допомога на лікування сина Сухоставського Олексія»
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
маринка

OFFline

Если Вы хотите принять участь в проекте, но не знаете или знаете как, звоните.Нашим детям нужна наша помощь, именно Вы можете им помочь. Ждем Вас 067 4421312; 063 5693345 Марина

0