» » «КРАЇНА ТРЯМЛЯНДІЯ» - діти для нас найбільша цінність

«КРАЇНА ТРЯМЛЯНДІЯ» - діти для нас найбільша цінність

В нашому місті майже вже всі батьки, в яких є діти від 4 і до 11 років знають, що є такий чудовий проект для їх діточок «Країна Трямляндія», який проходить в зимову пору року 1 раз в місяць в нашому місті, куди можна прийти з дитиною й чудово та корисно провести час.

До Міжнародного жіночого дня клоуни Маргоша та Кокоша проводили зустріч з дітками та батьками, де старалася привити до діток справжні джентльменські риси характеру для хлопчиків, та риси справжньої леді для дівчаток. Зустріч відбулась 6 березня 2010 року в Міському Будинку Культури (за супермаркетом Фуршет) за адресою м. Ірпінь, вул. 74 Стрілкова Дівізія, 1.


« «Країна Трямляндія» стає більш цікавішою як для дітей так і для батьків. Діти готовлять до кожної зустрічі, якись виріб, малюнок і обмінюють у нас на гроші нашої «країни Трямляндії» - Трямліки, а 1 раз в пів року буде проходити ярмарка, де діти зможуть купити за ці «гроші» якусь річ. В наших планах організувати клуб «Країна Трямляндії», як для дітей, так і для батьків. До нас весь час підходять діти та батьки на вулиці, на акціях й просять частіше проводити зустрічі, більше проводити часу з дітьми, тому ми вирішили, відкрити 2 направлення гуртів для дітей, гурток лялькового та театрального мистецтва та гурток розвитку творчості, ці гуртки,є абсолютно безкоштовними» - каже президент Благодійного Фонду Пристайко Марина.«Країну Трямляндію» знають вже не тільки батьки та діти, а й різні організації – так в лютому разом з організаторами Благодійним Фондом «Протягни руку допомоги» та Київською обласною громадською організацією «Відновлена Україна», цей проект підтримав та прийняв активну участь відділ сімї та молоді Ірпінського регіону, а в березні прийняла участь Ірпінська молодіжна організація « Молодь за здорове суспільство», а також спонсорами січневої акції стала Партія Регіонів, на чолі з головою Добрийвечір Ольгою Іванівною.
Метою даного проекту є залучення батьків до духовного, морального та фізичного життя своїх дітей. Він також спрямований на те, щоб люди мали можливість усвідомити цінність дитячої посмішки та вагу дитячого існування.

Цей проект, організаторами якими виступають - Благодійний фонд "ПРОТЯГНИ РУКУ ДОПОМОГИ" та Київська обласна громадська організація «Відновлена Україна», проводиться щомісячно у м. Ірпінь. Тут діти з цілого міста можуть не лише, гарно провести свій час, потанцювати та погратись в цікаві ігри та конкурси, зустрітись з клоунами та казковими героями, а й почути мораль справжньої, людської, цивільної, європейської людини – через виступ лялькової вистави, а також отримати чудові подарунки.

З 19 грудня 2009 року стартував цей казковий проект, якій проходитиме в зимні місяці щомісячно, а в теплі місяці 2 рази на місяць.

«Країна Трямляндія» - це продовження проекту «Подаруй дитині усмішку», яких проходив з липня по серпень 2009 року щоп’ятниці о 18.00 біля пам’ятника Т.Шевченка, в м. Іріпінь. На цих зустрічах Благодійний фонд організовував дітям міста зустрічі з клоунами, лялькові театри, конкурси та вікторини, танці та усмішки. Усі активні діти отримали безкоштовне морозиво від волонтерів Благодійного фонду, а також відбувалися розіграші супер-призів. Щоп`ятниці влітку у центрі міста Ірпінь збиралося все більше молодих батьків з дітьми, які не лише мали змогу спостерігати за дійством, але й взяти в ньому участь.

Наступний потяг у казкову країну вирушить 10 квітня 2010 року о 12:00 в Міському Будинку Культури за адресою м. Ірпінь, 74 Стрілкова Дівізія, 1 (за супермаркетом «Фуршет»).

Запрошуємо віх дорослих та дітей (за довідками звертатись 097 890 50 33)

Вхід вільний.

Запрошуємо до співпраці спонсорів та меценатів, яким не байдужа посмішка дітей, які знають, як важливо мати щасливе дитинство. Адже у цей час усі ми усвідомлюємо, як не просто зробити дитину щасливою.

Довідка про організатора:

Благодійний фонд «Протягни руку допомоги» заснований у 26.02.09 р. з метою надання матеріальної, фінансової, організаційної та ін. благодійної роботи, а також проведення благодійних заходів в Ірпінському регоні.
Голова Пристайко Марина Іванівна, тел. 097-8905033; 067 4421312; 063 5693345

Реквізити для спонсорських внесків:
р/р 26008395000100
Код ЄДРПОУ 35412640
МФО 322012
в Ірпінському відділенні
Київської міської філії
АКБ «УКРСОЦБАНК»
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.