» » Перемога бучанського педагога

Перемога бучанського педагога

Упродовж останніх років, ми говоримо про розвиток освіти в Бучі з певною гордістю, адже позитивні зміни – очевидні. По-перше, значно покращилася матеріально-технічна база шкіл і садочків, збільшилася увага до проблем учнівської молоді. По-друге, дають привід пишатися самі педагоги, які все частіше займають призові місця на різних конкурсах. А це – знову ж на користь школярам, адже приємно, коли твою дитину навчають справжні фахівці своєї справи.

Ще не забуті успіхи Інни Ковалик (ЗОШ №4), яка в 2008 році стала переможцем в області Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2009» (у номінації «Зарубіжна література»), Надії Новикової, яка у 2009 році була визнана кращим вчителем музики в Україні, як знову маємо привід радіти. У цьому ж році лауреатом конкурсу в номінації «Початкове навчання» стала Надія Макаренко – учителька початкових класів НВК «Берізка».

А в ІІІ обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2010», який нещодавно проходив у Білій Церкві, третє місце посіла вчителька географії Бучанської ЗОШ №3 – Тетяна Грабарчук.


Тетяна Миколаївна – досвідчений педагог, творчий вчитель, яка досконало володіє сучасною методикою викладання географії. Окрім теоретичного матеріалу, жінці є про що розповісти своїм школярам на практиці, адже вона – справжній заядлий турист, вольова і смілива жінка.
Велику увагу Тетяна Грабарчук приділяє роботі з обдарованими дітьми. Її вихованці неодноразово були переможцями ІІ та призерами ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

У своїй діяльності вона використовує інноваційні форми роботи та технології: ігрові, інтегровані, інтерактивні, комп’ютерні, моделювання, групове навчання, дискусії, диспути, презентації, туристичні походи, екскурсії, заочні мандрівки тощо.
Крім того, вже протягом шести років Тетяна Миколаївна є незмінним керівником міської методичної комісії вчителів географії та економіки. Вона завжди творчо підходить до підготовки та проведення міських семінарів, щедро ділиться своїми творчими надбаннями з колегами школи і міста.
Відповідальне ставлення до своїх обов’язків, толерантність, пунктуальність, вимогливість до себе і до учнів, високий професіоналізм – забезпечили педагогу заслужений авторитет і повагу серед колег, учнів та їх батьків.


А сама Тетяна Миколаївна запевняє: «Я знаю: учителями не стають, ними народжуються. Хоча, звичайно, учитель – це не тільки Божий дар, а й дуже відповідальна та наполеглива праця і серце, віддане дітям. Щоденне спілкування з дітьми дає мені силу, радість життя, надію на те, що і я буду чимось корисна для суспільства. Увесь час пам’ятаю, що повинна бути для учнів зразком у всьому. І тому оволоділа комп’ютером, тому постійно тримаю руку на пульсі сучасності», - каже педагог.
Тож, ми щиро вітаємо Тетяну Грабарчук із почесним третім місцем у ІІІ обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2010». Бажаємо їй сил, натхнення та нових здобутків на професійній ниві!


Довідка

Тетяна Миколаївна Грабарчук, закінчила Тернопільський державний педагогічний інститут. За фахом – учитель географії і біології. Педагогічний стаж – 15 років, працює у бучанській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №3. Має звання «Старший вчитель».
Проблема, над якою працювала і досліджувала – «Формування творчої особистості учнів на уроках географії та у краєзнавчій роботі».
Тетяна Грабарчук – ще й знаний турист, бо побувала, здається, скрізь: на Кольському півострові, відвідала Мурманськ, Санкт-Петербург, Архангельськ. Об’їздила майже всю Україну, разом із своїми учнями підкоряла Говерлу. За словами Тетяни Грабарчук, однією із найбільш значущих подій в моєму житті була поїздка по святих місцях для кожного християнина – Віфлеєм, Назарет, Єрусалим, Сінай, гора Фавор, р. Йордан.
Її цінності: Віра, Свобода, Повага, Розвиток. Вважає, що будь-які відносини – і професійні, і сімейні, можуть розвиватись тільки на їх основі. Найбільше цінує в людях реальне оцінювання своїх можливостей, порядність, чесність, інтерес до нового.
Захоплюється фотографією і зимовою рибалкою.
газета: "Бучанські новини" №9 від 5 березня 2010р.
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.