» » Туристський сезон розпочато

Туристський сезон розпочато

Гарні туристи дома не валяються…
Туристська примовкаЗмагання зі спортивного туризму дають можливість краще підготувати юних туристів до участі в походах, розвивають силу, витривалість, швидкість реакції виховують командний дух. Цьогорічний туристський сезон для гуртківців Бучанського Центру позашкільної роботи розпочався із змагань з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Перші змагання проводилися 20-21 лютого одночасно у двох місцях – у Білій Церкві та в Києві.


Одна команда під керівництвом Дмитра Ковалевського у складі Олександри Поздняковаї, Сергія Савостіна, Олега Чаплика та Ігоря Черноскутова брала участь у меморіалі пам’яті загиблих альпіністів в Білій Церкві. В спортивній програмі призових місць не здобули зате Олександра Позднякова виборола третє місце у конкурсі в’язання вузлів.

В столиці проходили змагання з туристської техніки на кубок туристського клубу «Время не ждет!». Олексій Карабут, керівник гуртка спортивного туризму БЦПР, виставив команди новачків у двох вікових категоріях. Молодша команда у складі Андрія Михайленка, Даяни Муравіної, Нікіти Муравіна, Олега Бовсуновського, Владислави Онікійчук та Єлизавети Подзерей боролась із сімома командами Соломянського району. Старшу команду складали гуртківці, що займаються туризмом другий-третій рік Єлизавета Підпала, Софія Сидорчук, Даніїл Сидорчук та Дмитро Любиченко. Із-за змін в умовах змагань довелось «старших» підсилювати «молодшими» Андрієм Михайленком та Даяною Муравіною. І хоча для юних туристів це були перші виїзні змагання, вони не стушувались досвідченіших київських команд і достойно вибороли треті місця у своїх вікових групах.


В останній день зими в Київському університеті туризму, економіки і права проходив Відкритий Кубок Федерації спортивно-оздоровчого туризму м. Києва з техніки спортивного туризму на штучному рельєфі. Карабут Олексій із своїми вихованцями взяв участь у змаганнях на дистанції «Смуга перешкод». Серед дев’ятнадцяти команд бучанці були шостими.Вітаємо юних туристів з першими вдалими стартами. Результати виступів могли б бути кращими та, на жаль, гуртки спортивного туризму Бучанського Центру позашкільної роботи не мають можливостей для повноцінних ефективних тренувань. Взимку заняття проводяться в спортивних залах шкіл, частково пристосованих для занять туризмом. В теплу пору року гуртківці займаються в парках нашого міста. Можна лише позаздрити киянам, які мають добре облаштовані зали для занять туризмом.


Для залучення учнівської молоді до занять туризмом, організації змістовного дозвілля молоді міста Центр позашкільної роботи спільно із відділом освіти планує провести чимало цікавих туристських заходів та змагань. Запрошуємо до участі.
Інформація БЦПР (Бучанський центр позашкільної работи) 
туризм
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.