» » » Волонтери – громадські консультанти!

Волонтери – громадські консультанти!

Ірпінська ОДПІ інформує: Кампанія декларування у 2010 році. Волонтери – громадські консультанти!

У приміщенні Ірпінської ОДПІ відбулося засідання “круглого столу” на тему: „Проведення кампанії декларування доходів громадян у 2010 році” за участю заступника начальника - начальника управління оподаткування фізичних осіб Надії Гулящої і завідувача сектору масово – роз`яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ Ірини Саєнко. На засіданні були запрошені волонтери - пенсіонери Ірпінської ОДПІ – члени місцевого осередку ВГО „Асоціація ветеранів Державної податкової служби України”.

З привітальним словом виступила Надія Гуляща. Вона відмітила, що вже не перший рік волонтери добровільно допомагають у пропаганді податкового законодавства та інформують мешканців Ірпінського регіону про діяльність податкової служби. Вони розповсюджують брошури, плакати, листівки з питань оподаткування та інформують населення про роботу податкових органів. Також, волонтери беруть участь в агітаційній роботі, надають допомогу у проведенні соціологічних опитувань населення з питань, що цікавлять органи Державної податкової служби та приймають участь в організаційних заходах, які проводяться податковою інспекцією. Громадські консультанти – волонтери, допомагаючи податківцям, вирішують глобальні задачі в частині доведення до громадян податкового законодавства, тим самим підвищують податкову культуру різних слоїв суспільства, що в свою чергу сприяє налагодженню партнерських відносин між платниками податків та державою.

Далі Ірина Саєнко роз’яснила присутнім порядок заповнення декларації про доходи, ознайомила з основними моментами проведення кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2009 році, акцентувала увагу на змінах внесених до п.п. 4.2.11 Закону №889-IV „Про податок з доходів фізичних осіб”, згідно з якими підлягає декларуванню сума заборгованості платника податку, за якою минув строк позовної давності та яка перевищує суму, що становить 50 відсотків місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року (у 2009 році 334 грн 50 коп.).

Згідно затвердженого плану організаційних заходів щодо проведення кампанії декларування створені сприятливі умови громадянам, які декларують свої доходи, отримані у 2009 році. Громадяни забезпечуються бланками декларацій, отримують безкоштовні консультації. Про проведення кампанії декларування розміщені об’яви у засобах масової інформації, на стендах.


Наприкінці засідання “круглого столу” волонтерам була надана власна друкована продукція – пам’ятки, листівки, плакати розроблені та випущені сектором масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ для розповсюдження у найбільш людних місцях ( торгівельні точки, відділення банків, тощо).

Сектор массово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян Ірпінської ОДПІ
  0
Коментарів: 0
Додати коментар