» » » Ірпінська ОДПІ повідомляє

Ірпінська ОДПІ повідомляє

Добровільна сплата податків – ознака цивілізованості суспільства

З метою донесення до широкого кола громадян інформації щодо передбачених законодавством умов декларування доходів, Ірпінська ОДПІ тісно співпрацює з регіональними засобами масової інформації. Звертаючись до населення через ЗМІ, податківці проводять роз’яснювальну роботу щодо необхідності добровільного виконання громадянами своїх конституційних обов’язків. Нещодавно з завідуючою Ірпінського місцевого радіомовлення Раїсою Емець зустрілась заступник начальника - начальник управління оподаткування фізичних осіб Ірпінської ОДПІ Надія Гуляща.


Було озучено, що з січня по березень триває кампанія декларування доходів громадян за 2009 рік, тобто громадяни повинні виконати конституційний обов’язок та задекларувати доходи, з яких не утримувався податок - доходи від осіб, які не є податковими агентами, іноземні доходи, дохід від отримання спадщини, або подарунку від фізичної особи (кошти, майно, майнові чи немайнові права, тощо). Також платники податків можуть скористатися своїм правом та подати декларацію для отримання податкового кредиту.

У своєму інтерв’ю Надія Гуляща зазначила, що сумлінне ставлення громадян до виконання своїх конституційних обов’язків є ознакою цивілізованості суспільства. Українські громадяни, які поважають Закон, зобов’язані до 1 квітня задекларувати доходи, отримані протягом минулого року та сплатити податок.

Сплата податків – один з найважливіших факторів зміцнення економічної могутності та процвітання нашої країни, утвердження національної незалежності. Надія Анатоліївна зауважила, що успіх кампанії декларування залежить від рівня податкової культури населення. Відповідальне ставлення до громадянських обов’язків – це ідеологія, на утвердження якої в українському суспільстві спрямовується сьогодні широкомасштабна роз’яснювальна робота податкової служби України. Наполеглива праця податківців сприяє розвитку громадянського суспільства, побудованого у відповідності до європейських норм і стандартів життя.

Для мешканців Ірпінського регіону проводяться семінари, індивідуальні консультації, організована робота консультаційних пунктів у смт. Гостомель, смт Ворзель, смт. Коцюбинське, м. Буча в зручних для громадян місцях.

Створюючи сприятливі умови громадянам, які виконують свій конституційний обов’язок перед державою та суспільством, працівники інспекції на період проведення кампанії декларування подовжують свій робочий день до 19 години, у вихідні дні робота з прийому декларацій організована з 9 до 13 години. В Ірпінської ОДПІ облаштовані спеціальні стенди щодо ознайомлення платків податків з зразками заповнення декларацій, а податківцями надаються безкоштовні консультації з питань заповнення та подання декларацій про доходи громадян. Будь-яку інформацію щодо декларування можна за телефоном 56-656.

Сектор масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян Ірпінської ОДПІ
  0
Коментарів: 0
Додати коментар