» » Про вподобання бучанських школярів

Про вподобання бучанських школярів

Молоде покоління бучанців, хоч ще і недорослі за віком, проте погляди мають сформовані і неординарні. Сьогодні учні рано роблять свій вибір майбутньої професії та визначаються з вподобанням, а улюбленого героя обирають за рисами характеру, які найбільше імпонують їм самим. Такі реалії сучасного життя, коли ерудиція, активність, творчий підхід є чи не головними критеріями рівня розвитку школярів.
А якими ідеалами живуть бучанські хлопці та дівчата? Про що мріють? Що люблять? Про це ми запитали в них самих, поставивши завдання написати невеличкі розповіді на дві теми: «Ким я хочу бути» та «Мій кумир». Авторами цих творчих робіт є учні 4-А класу бучанської загальноосвітньої школи №4.


Ким я хочу бути


Буду фотографом!
Усі професії по-своєму цікаві. Є багато творчих професій, таких як художник, фотограф, перукар, візажист, журналіст, актор… Але я хочу бути художником-фотографом або фотокореспондентом. Мені подобається фотографувати людей, природу, тварин. Мені здається, що на кожній фотографії є своя цікавинка, у кожного знімка є своя історія.
Я мрію, що зможу проводити свої виставки. Ще мрію, що буду жити в затишному заміському будинку, де висітимуть мої роботи. А я буду насолоджуватися ними і запрошувати друзів, щоб і вони отримали задоволення. Адже на кожній з фотографій будуть якісь спогади про людей, події, подорожі. А ще фотографії допомагають не тільки згадувати, але й мріяти і втілювати мрії, спілкуватися з цікавими людьми і дарувати насолоду іншим.
Мені дуже подобається ця професія. Вона дає можливість цікаво жити і зберігати історію життя.

Люблю дітей і хочу бути вчителем
У мене є молодша сестра Софія. Мені подобається її виховувати та навчати чомусь новому. Я вчу її малювати, навчаю лічбі, а потім ми почнемо вчити віршики. Вона мене слухає і все повторює. А ще, коли до мене приїжджають Даша і Єгор, я займаюся з ними. Мені подобається всіх їх навчати.
Мені дуже подобається професія – вчитель. Щоб бути вчителем, треба дуже багато всього знати. Я люблю дітей і хочу бути вчителем.
Юлія Печена

Виходить гарно організовувати свята
Життя дароване кожному, щоб творити добро, чесно виконувати свої обов’язки, бути мужнім, мати гідність та розум.
На світі чимало різних професій. Спочатку я хотіла стати лікарем, потім пробувала себе в ролі вчителя. Після цього я зрозуміла, що в мене гарно виходить організовувати різні свята, проводити веселі вечори та ігри. Мені подобається працювати з людьми, бачити їх веселими, щасливими. Я хочу ділитися своїм теплом, своєю добротою з людьми, з якими буду спілкуватися, і сподіваюся, що знайду з ними спільну мову, якщо буду їх поважати, прислухатися до їх думок.

«Хочу бути схожою на Машу Єфросиніну тому, що хочу приносити людям радість»
Коли дитина росте, її оточує багато невідомого. Тому вона змалечку намагається наслідувати людей, які справляють на неї найсильніше враження. Або ж тих, хто, як їй здається, чимось схожий на неї.

Я, звичайно, найбільше хочу бути схожою на свою маму. Вона весела, розумна, талановита. Завдяки своїй роботі візажиста, вона спілкується з різними цікавими людьми. А ці люди, в свою чергу, дуже вдячні їй за те, що вона робить їх гарними.
А ще у мене є кумир. Це – Марія Єфросиніна. За освітою вона журналіст. Раніше Маша працювала ведучою ранкової програми “Підйом” та журналістом Нового каналу. Зараз вона веде телевізійне шоу “Фабрика зірок-3”.

Маша Єфросиніна дуже гарна та стильна жінка. Вона постійно працює над собою, над своєю зовнішністю, своєю досконалістю. Завжди весела, запальна, ерудована, вона піднімає настрій глядачам, друзям, співробітникам. У неї часто беруть інтерв’ю, а вона завжди щиро й дотепно розповідає про себе, свою роботу, захоплення.
Я хочу бути схожою на Машу Єфросиніну тому, що хочу приносити людям радість і бути в центрі уваги, завдяки своєму розуму, привабливості та цілеспрямованості. Хочу теж досягти значних успіхів у своєму житті.
Евеліна Слупська


Мій кумир


Я в захваті від гурту «Ранетки»
Мені дуже подобається гурт “Ранетки”. Це дуже популярна музична група. Вони збирають аншлаги по всій Росії та Україні, незважаючи на кризу.
Група співала в “Олімпійському” разом зі співачкою Брітні Спірс. Музичний колектив складається з п’ятьох молодих дівчат, які ще відомі по серіалу “Ранетки”. Вони завжди співають наживо. Група дуже часто бере участь у благодійній діяльності, їздить в дитячі будинки, виступає, дарує дітям іграшки, солодощі. Мені дуже подобаються пісні: “Ангел”, “Нет мира без тебя”, “Чемпионы любви”, “Это всё о нём”.
Я в захваті від цього гурту. І хочу так, як вони співати, грати на інструментах та бути популярною.
Анастасія Субачева

Мій улюблений герой – Шерлок Холмс
Шерлок Холмс – герой англійського письменника Артура Конан Дойля. Це мій улюблений літературний персонаж. Я захоплююся детективами і передивився по телевізору багато фільмів Агати Крісті, Єдгара По, Жоржа Сіменона й інших письменників.

Але найдобрішим, розумним, талановитим для мене залишається Шерлок Холмс.
Слава про нього проникла у всі куточки Англії, а потім про геніального детектива довідалися в усьому світі. Холмс виїжджає на розслідування до Ватикану, його допомога потрібна навіть могутнім монархам. Холмс у роботі використовує знаменитий дедуктивний метод. Він може за окремими деталями, за якимись дрібницями дати повну інформацію про людину, її характер і місце проживання. У Холмса є друг – доктор Ватсон. Багато що йому незрозуміле в рішеннях і висновках Холмса, і він постійно задає питання. Зовсім, як я: я так само, як і він, дивуюся словам і висновкам Шерлока Холмса. І Шерлок Холмс завжди терпляче, дохідливо пояснює те, що нам незрозуміле.

Мені дуже подобається детективна історія «Собака Баскервілів», яка починається з того, що Шерлок Холмс буквально витягає з ціпка, забутого в його будинку відвідувачем, масу інформації. І, коли з’являється власник ціпка, виявляється, що все сказане Холмсом – правда.

Цього разу мова йде про прокляття, що нависло над родом Баскервілів. З давніх часів передається з покоління в покоління манускрипт, де написано: “Остерігайтеся виходити на болота в нічний час, коли сили зла панують безроздільно”. Здавалося б, це легенда, казка, але мурашки пробігають по шкірі, коли чуєш крики нічних птахів на величезному болоті, подих і ричання величезного собаки, готового розтерзати живу людину. Страх відчувають усі, і тільки Шерлок Холмс знає, що робити. Він залишається спокійним і витриманим. Ні в які родові прокляття він не вірить, і його логіка і здоровий глузд зрештою перемагають.

Я думаю, що Шерлок Холмс залишиться моїм улюбленим героєм на все життя. У ньому є всі риси, необхідні людині: він цікавий, безстрашний, переконливий, розумний. Таким хочу стати і я. Я збираюся бути детективом, але упевнений, що людям будь-якої професії не завадили б такі якості.
Богдан Любченко
газета: "Бучанські новини" №6 від 12 лютого 2010 р.
  1
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.