» » Відділ освіти Ірпінської міської ради інформує

Відділ освіти Ірпінської міської ради інформує

«ДЕ НЕМАЄ ІННОВАЦІЙ – ТАМ РУТИНА» - такий принцип роботи освітян Приірпіння.

Освіта Приірпіння є самобутньою і викликає зацікавленість в Україні. Тільки за минулий рік у навчальних закладах міста відбулися два Всеукраїнські семінари. Кожний навчальний заклад має «своє обличчя», свої здобутки, творчі напрацювання, проблеми, над розв’язанням яких працює.

Саме тому питання розвитку інноваційної діяльності в загальноосвітніх школах та позашкільних закладах освіти стала темою чергового методичного об’єднання освітян Приірпіння. Керівництво відділу освіти, методична служба, директори шкіл, вчителі, співробітники позашкільних закладів освіти мали нагоду зібратися в малих групах за фахом та обговорити актуальні для розвитку освіти питання інноваційної діяльності. Виступи доповідачів, обговорення та дискусії мали позитивні відгуки її учасників: «Такі заходи необхідні та мають позитивний результат не лише для окремих її учасників, але й системи освіти міста в цілому», відмітила вчитель позашкільного закладу освіти НВО «Освіта», Безкоровайна М.В.

Обговорення теми продовжилось в актовому залі СЗОШ №12. Перед освітянами виступив начальник відділу освіти, Туташинський Василь Іванович, який зазначив: «Для кожної людини є природним бажання розкрити себе у творчій діяльності. Де немає інновацій – там рутина. Нам необхідні новітні освітні технології та зміни у структурі освіти. Найближчим часом міський методичний кабінет буде реорганізовано в Науково-методичний центр. Запрошуємо талановитих освітян на роботу в центр.»..

Тему інноваційної діяльності в освіті продовжила Клокар Наталія Іванівна, ректор Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів. Клокар Н.І. відмітила, що освіта Приірпіння - є прикладом для освітян інших міст та районів; вона подякувала всім присутнім за роботу та зазначила, що відділ освіти м. Ірпеня відрізняється нестандартними підходами в розвитку сучасної освіти. Наталія Іванівна акцентувала увагу на актуальних аспектах розвитку освіти в Україні та висловила побажання до подальшої плідної співпраці, натхнення в роботі, нових починань та успіхів.

Роль освіти сьогодні є ключовою у формуванні майбутнього свідомого покоління. Тому ми не зупиняємось, а інтегруючись у світовий освітній простір, ставимо перед собою нові цілі та прагнемо їх досягати, піклуючись про майбутнє покоління, а отже й Україну в цілому.


Відділ освіти Ірпінської міської ради
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
broker

OFFline

  • broker (20)
  • Користувачі
  • 4 лютого 2010 11:05
зібрались, поговорили ні про що, та розбіглись!!!! Щей батьків нагнали до залу!! вони й так заняті були, а тут таке важне діло!!!
КРАЩЕ Б ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ ВИДАЛИ Б ВЧИТЕЛЯМ, РОНО!!!!!!!!!!!

0