» » У Бучі відкрилося управління Пенсійного фонду України

У Бучі відкрилося управління Пенсійного фонду України

29 січня відбулося відкриття управління Пенсійного фонду України у місті Буча. Участь в урочистостях взяли Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, Бучанський міський голова Анатолій Федорук, начальник управління Пенсійного фонду у місті Буча Сергій Скрипник, начальники головних управлінь Пенсійного фонду України в областях, місті Києві та Автономній республіці Крим.

Тепер жителі міста будуть отримувати послугу у новому, обладнаному за сучасними технологіями триповерховому приміщенні по вул. Енергетиків.

Головний акцент, при облаштуванні управління, був зроблений на залі першого поверху приміщення, яка, по суті, нагадує рецепшин. Прийом громадян буде здійснюватися за принципом нової системи «єдиного вікна».
Перших два «віконця» відділу призначені для обслуговування страхувальників, платників податків. Всі консультації, інформація, здача звітів будуть здійснюватися працівниками, які закріплені за цими «віконцями».
У наступних двох «віконцях» будуть обслуговуватися пенсіонери.

Уся інформація щодо призначення, перерахунку пенсій буде надаватися спеціалістами решти «віконець».
Крім того, інформація стосовно змін, нововведень у пенсійному законодавстві буде висвітлюватися на інформаційному екрані, який розташований у центрі залу, та на інформаційних дошках. Також в управлінні працює інформаційний кіоск, який (при скануванні пенсійного посвідчення) дає змогу отримати особисту інформацію про сплату внесків, розмір пенсії тощо.

За бажанням, пенсіонери зможуть отримувати свої кошти і через банкомат.
Все це зроблено для того, щоб жителям міста було зручніше отримувати послугу.
В управлінні створено відділи обліку надходження платежів, з призначення пенсій, з виплати пенсій, по роботі зі зверненнями громадян, персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж, де 29 фахівців управління обслуговуватимуть понад 8500 пенсіонерів та 421 платника внесків до Пенсійного фонду.

Як повідомив Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, новостворене управління планується також використовувати для випробування нових програм для застосування їх у повсякденній практиці в усіх інших регіонах України. Зокрема, цей задум буде здійснюватися в рамках модернізації Пенсійного фонду, яке розпочалося у минулому році.

Управління вже повністю готове для роботи і вже з понеділка починає обслуговувати пенсіонерів міста Бучі. Прийом громадян буде здійснюватися щоденно, крім суботи та неділі.


Адреса управління Пенсійного фонду : місто Буча, вулиця Енергетиків 1-А, телефон: 40-349


більше фото в галереї>>

спецiально для www.bucha.com.ua
  0
Коментарів: 2
Додати коментар
Teo

OFFline

  • Teo (2)
  • Користувачі
  • 29 січня 2010 18:48
Ну так нормамально) Просто хочется лучшего...

http://zooshop.etov.ua

0
honeybunch

OFFline

  • honeybunch (13)
  • Користувачі
  • 30 січня 2010 10:36
Так, все прекрасно. Прекрасно, що все більше починаємо відділятись від Ірпіня. Хвилює одне, якщо у такій чудовій новій сучасній установі знову сидітимуть нахабні, невиховані працівники, а як досвід показує саме так і буде, то нам ще далеко до радощів. Не важливо яка чудова будівля виділена для фонду, а як тебе там зустрінуть!

0
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.