» » «Теплокомунсервіс» - Лідер галузі 2009 року

«Теплокомунсервіс» - Лідер галузі 2009 року

На початку січня цього року місцевому комунально-побутовому підприємству «Теплокомунсервіс» було присвоєно звання «Лідер галузі 2009 року». Залишивши далеко позаду 300 000 підприємств, які здійснюють діяльність з теплопостачання в Україні, воно посіло 7 місце сумарного балу у рейтингу. А керівник підприємства Сергій Пирч був нагороджений орденом «Професіонал галузі». Вручав високу нагороду генеральний секретар Ради торгово-промислової Палати України Віктор Яновський.

Довідка
КПП "Теплокомунсервіс" створене 10 травня 1993 року.
Кількість працюючих - 120 чоловік.
У 2009 році вироблено 33,0 тис. ГКал теплової енергії, яку споживають жителі нашого регіону, а це майже 70 багатоповерхових будинків у містах Буча, Ірпінь, селищах Ворзель, Гостомель та Коцюбинське - всього 4406 абонентів, крім того, школи, дошкільні дитячі заклади, військова частина.


Сьогодні «Теплокомунсервіс» успішно здійснює свою діяльність в Ірпінському регіоні та Бучі. Теплом забезпечені чимало багатоповерхових будинків та більшість дитсадків міста. Крім того, на підприємстві розроблена і втілюється в життя програма енергозбереження, яка передбачає заміну застарілого обладнання на більш сучасне. Про все це і розповідає інженер «Теплокомунсервісу» Анатолій ШЕЛЯГ.

- Анатолію Васильовичу, завдяки яким факторам вдалося досягнути таких висот?
- Насамперед завдяки продуманій політиці нашого директора – Сергія Пирча, який є професіоналом високого рівня. Він зумів створити злагоджений колектив – від технічних працівників до робітничого складу. Люди вболівають за результат і якість своєї праці, адже специфіка роботи – постачати тепло населенню. Звідси й високий результат нашої діяльності.

Крім того, важливою складовою сталого колективу є соціальні гарантії, які виконуються згідно з діючим законодавством, включаючи право на відпочинок та оздоровлення працівників та членів їх сімей, а також постійне навчання та заходи по забезпеченню охорони праці.

- Які об’єкти входять до сфери обслуговування «Теплокомунсервіс»?
- Підприємство обслуговує більше 20 котелень в Ірпінському регіоні та місті Буча. Зокрема, мова йде про котельні, що розташовані на Гостомельському склозаводі, Бучанському склозаводі (опалює весь мікрорайон), на нашій основній базі – колишній котельні фірми «Агробудпостач», багатьох бучанських дитячих дошкільних закладах: «Козачок», «Пролісок», «Берізка».

- Скажіть, будь ласка, чи застосовуєте у роботі нові технології, спрямовані на енергозбереження?
- На підприємстві розроблена і втілюється в життя програма енергозбереження, яка передбачає заміну застарілого обладнання на більш сучасне, з високим ККД, а також заміна зношених тепломереж на мережі із попередньо-ізольованими трубами. Так тільки в 2009 році реконструйовано 500 метрів мережі по вул.Чкалова в м. Буча. реконструйовано 230 метрів теплових мереж в с.м.т. Гостомель по вул. Леніна, 250 метрів мережі в с.м.т. Коцюбинському.

По цій програмі підприємство взяло кредит у розмірі 2,0 млн грн, завдяки чому і зроблено реконструкцію - заміну котлів на сучасні, виробництва Німеччини, Італії та спільного виробництва України-Чехії. Так реконструйовані котельні в м. Буча по вул. Кірова, 84, вул. Кірова, 144; ЗОНІ №3 - по вул. Вокзальній. По вул. Островського, 24 повністю замінено котлоагрегат на сучасний. Реконструйовано також котельню в с.м.т. Гостомель, по вул. Леніна, 218. За цією ж програмою розпочато будівництво топкової (мінікотельні) в м. Буча по вул. Радгоспній.

Також ми маємо дахові котельні, які вважаються енергозберігаючими, бо дають більше тепла і споживають менше палива. Вони встановлені у бучанських будинках по бул. Богдана Хмельницького, 2, бул. Богдана Хмельницького, 4, вул. Пушкінській, 59 Б.
Також у минулому році прийняли в експлуатацію котельню по вул. Вишневій, 3, що обслуговує масив, який зводить Київжитлобуд.- Коли починається опалювальний сезон, ваше підприємство чи не найперше подає тепло у помешкання, будівлі. З чим пов’язана така активність?
- Скажу, що в жовтні 2009 року ми найперші розпочали опалювальний сезон завдяки тому, що вчасно розраховувалися за спожитий газ перед ДК «Газ України». Адже якщо в теплопостачального підприємства є борги, то йому ліміти на газ так просто не виділяються.

- Тобто, ви намагаєтеся до мінімуму звести свої борги. А наскільки населення по відношенню до «Теплокомунсервіс» вчасно сплачує кошти за спожиті послуги?
- На жаль, з цим маємо чималі проблеми. Як не парадоксально, але найбільша заборгованість у новобудовах міста Бучі. Придбати квартири в цих мікрорайонах коштувало не дешево, а от сплатити за комунальні послуги – у їх власників грошей не вистачає. Лише один будинок по бул. Богдана Хмельницького заборгував 140 тис. грн. Не кращу ситуацію маємо і по будинку, що по вул. Водопровідній, 62. Із 114 квартир – лише 11 чоловік мають борг на загальну суму понад 60 тис. грн.
Є люди, які здають квартири в оренду, ніде цього не фіксуючи, а за комунальні послуги не платять. Є й такі, що придбали житло, але не живуть у ньому.

Подаємо на таких жителів позовні заяви до суду, виносимо попередження, ведемо роз’яснювальна роботу, вивішуємо списки неплатників. З боржниками працюємо постійно, інакше підприємство не вижило б.
Ми намагаємося втриматися на ринку і результати діяльності говорять самі за себе.

- Стосовно цінової політики. Чи буде «Теплокомунсервіс» змінювати тарифи для населення?
- Ми підняли тарифи з 1 січня 2010 року. Але у нас тарифи на теплопостачання в Бучі нижчі, ніж наприклад у КП «Бучатепломережі», яке також надає відповідні послуги.
Раніше міська влада міста Ірпеня надавала дотації, за рахунок яких можна було покрити різницю між собівартістю послуги і тими тарифами, які встановлені для населення. Але фінансування припинилося і з жовтня минулого року «Теплокомунсервіс» змушений був підняти тарифи до рівня економічно обґрунтованих витрат. Наше керівництво пішло на те, аби не робити людям такого «новорічного сюрпризу». Тому тарифи змінилися вже в 2010 році. Усі розрахунки на формування ціни за опалення 1 кв. м площі були ухвалені Київською обласною інспекцією по цінам. Висновки експертизи засвідчили, що вони відповідають усім нормам і діючій ціні на газ. Але все одно – багато громадян були незадоволені прийнятим рішенням.

- Чи плануєте розширювати сферу своєї діяльності? Наприклад, обслуговувати нові мікрорайони Бучі?
- Так, за можливості. Принаймні, перспектива є і ми не стоїмо осторонь життя міста. Якщо з’являються нові об’єкти, то, звичайно, намагаємося робити все, аби їх обслуговувало саме наше підприємство.

- Будете так само активно працювати і в 2010 році та бути одними з кращих у своїй галузі?
- Намагатимемося і в цьому році не здавати своїх позицій, але для цього – важлива співпраця. Питання опалення – не тільки наше. Ми подаємо теплоносій до входу в будинок, а внутрішньобудинкові мережі обслуговує КЖЕП. Тому без тісної взаємодії – складно щось вирішувати.
Зазначу, що з Бучанською міською радою у нас досить добрі ділові та продуктивні стосунки. Ми відчуваємо моральну підтримку, а це також дуже важливо. З нами рахуються і ми в свою чергу намагаємося йти на зустріч, якщо виникають якісь проблеми.
Потрібно працювати разом, лише тоді буде результат. І виграють від цього, насамперед, жителі, яким надаються послуги.

Колектив редакції «Бучанські новини» щиро вітає керівника підприємства «Теплокомунсервіс» Сергія Пирча та весь його колектив із отриманою нагородою.
Бажаємо нових успіхів і подальшого процвітання!


Людмила Гладська
газета: "Бучанські новини" №3 від 22 січня 2010 р.
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Helga Pataki

OFFline

  • Helga Pataki (44)
  • Місцевий
  • 22 січня 2010 10:36
Але все одно – багато громадян були незадоволені прийнятим рішенням.

мда... незадоволені...

ладно на 2,3, 10 гривен поднимать тарифы, но лишние 50 гр. лично у меня в кармане не валяются.
А летом за тепло платить - это вообще маразм... (абонплата или как это там у них называется)

Хорошо хоть что за подогрев горячей воды не приходится платить, потому что ее перестали нагревать еще 3 года назад.

Этому предприятию БОЛЬШОЙ МИНУС!

0
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.