» » » Ірпінська ОДПІ повідомляє

Ірпінська ОДПІ повідомляє

До уваги платників податків!

Ірпінська ОДПІ повідомляє, що між ДПА України та Державним центром зайнятості укладено ліцензійний договір від 11.12.09 №2. Податкова звітність в електронному вигляді підписана електронним цифровим підписом акредитованого центру сертифікації ключів Державного центру зайнятості надсилається платниками податків через оператора електронної звітності в режимі ONLINE.

У зв’язку з цим, на виконання вимог наказу ДПА України від 10.04.08 №233 „Про подання електронної податкової звітності” зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16.04.08 за №320/15011 платники податків заключають договір про визнання електронних документів та надають до органів ДПС посилені сертифікати відкритих ключів на електронному носії, які приймаються та зберігаються без імпорту у АРМ „Бест-Звіт”.

На підставі ст. 1 ЗУ «Про електронний цифровий підпис» посилений сертифікат відкритого ключа ЕЦП видається акредитованим центром сертифікації ключів в електронній формі або у формі документа на папері.

Перевірка сертифікатів відкритих ключів ЕЦП реалізована у програмному забезпеченні центру обробки електронних звітів ДПА України та на районному рівні не виконується.

Ірпінська ОДПІ
Коментарів: 0
Додати коментар