» » » Ірпінська ОДПІ: Податки очима дітей - стартує новий конкурс

Ірпінська ОДПІ: Податки очима дітей - стартує новий конкурс

Щороку податковою службою традиційно проводиться конкурс дитячої творчості «Податки очима дітей». Учнівська молодь Ірпінського регіону та з великою цікавістю бере участь у цьому конкурсі. Адже діти – натури творчі, охоче беруть участь у різних конкурсах, готові пізнавати все нове. Цього року на конкурс надійшли дуже цікаві дитячі роботи. Це були не тільки малюнки, а і літературні твори ,та доробки декоративно-прикладного мистецтва.

До числа переможців Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей-2009» у м.Києві в увійшла наша землячка з смт. Гостомеля Оля Давиденко , яка у ІІІ віковій категорії (13-15 років) за напрямом „Художні твори” зайняла ІІІ місце.. Вона була нагороджена дипломом, призом і путівкою до дитячого санаторію «Маяк», що у м. Євпаторія.

Цей конкурс показав, що наше підростаюче покоління вже з дитинства знає, чому потрібно платити податки, розуміє куди витрачаються доходи бюджету, і усвідомлює, що без податків неможливий економічний розвиток і добробут громадян та всієї країни.

Напочатку цього року стартує новий конкурс дитячої творчості «Податки очима дітей-2010». Сподіваємося на активну участь школярів від 6 до 15 років і чекаємо нових робіт юних талановитих письменників, поетів та художників. Ірпінська ОДПІ приймає конкурсні роботи за адресою: м.Ірпінь вул. Шевченко 2 «А», кім.103.

Довідки за телефоном 56-656.

Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Ірпінської ОДПІ
Коментарів: 0
Додати коментар