» » «КРАЇНА ТРЯМЛЯНДІЯ»

«КРАЇНА ТРЯМЛЯНДІЯ»

«КРАЇНА ТРЯМЛЯНДІЯ» для дітей: ми зробимо життя більш сонячним та цікавим.


"Дитина – це дзеркало людства: як у краплі води відбивається сонце,
так у дітях відбивається моральна чистота суспільства"
(В. Сухомлинський)


9.01.2010 року о 12.00 в Міському Будинку Культури за адресою м. Ірпінь, вул..74 Стрілкова Дівізія,1, відбулось продовження дитячого свята, яке стало традицією для Ірпінських дітей, під назвою «Країна Трямляндія» з героями цієї казкової країни клоунами Маргошею та Кокошею. На цей раз країну відвідала 61 дитина Ірпіньского регіону. Не дивлячись на канікули та поїздки до бабусь та дідусів, та на не велике відвідування на цей раз дітей, організатори благодійного проекту задоволені цим результатом. «Дарувати радість, усмішку та щастя для дітей та батьків – це велике задоволення для нашої команди. Для нас не має нічого прекраснішого чим дивлячись на щасливих батьків та дітей, розуміти, що ми являємося частинкою їхнього щастя» - каже президент Благодійного Фонду Марина Пристайко.

Хочеться особливо подякувати спонсорам, які виступили на святі 09.01.2010 року – «Партії регіонів» та її голові Добрийвечір Ольгі Іванівані, та побажати їй та її команді усіх життєвих гараздів.

Метою даного проекту є залучення батьків до духовного, морального та фізичного життя своїх дітей. Він також спрямований на те, щоб люди мали можливість усвідомити цінність дитячої посмішки та вагу дитячого існування.

Цей проект, організаторами якими виступають - Благодійний фонд "ПРОТЯГНИ РУКУ ДОПОМОГИ" та Київська обласна громадська організація «Відновлена Україна», проводиться щомісячно у м. Ірпінь. Тут діти з цілого міста можуть не лише, гарно провести свій час, потанцювати та погратись в цікаві ігри та конкурси, зустрітись з клоунами та казковими героями, а й почути мораль справжньої, людської, цивільної, європейської людини – через виступ лялькової вистави, а також отримати чудові подарунки.

З 19 грудня2009 року стартував цей казковий проект, якій проходитиме в зимні місяці щомісячно, а в теплі місяці 2 рази на місяць.

«Країна Трямляндія» - це продовження проекту «Подаруй дитині усмішку», яких проходив з липня по серпень 2009 року щоп’ятниці о 18.00 біля пам’ятника Т.Шевченка, в м. Іріпінь. На цих зустрічах Благодійний фонд організовував дітям міста зустрічі з клоунами, лялькові театри, конкурси та вікторини, танці та усмішки. Усі активні діти отримали безкоштовне морозиво від волонтерів Благодійного фонду, а також відбувалися розіграші супер-призів. Щоп`ятниці влітку у центрі міста Ірпінь збиралося все більше молодих батьків з дітьми, які не лише мали змогу спостерігати за дійством, але й взяти в ньому участь.

Наступний потяг у казкову країну вирушить 13 лютого 2010 року о 12:00 в Міському Будинку Культури за адресою м. Ірпінь, 74 Стрілкова Дівізія, 1 (за супермаркетом «Фуршет»).
Запрошуємо віх дорослих та дітей (за довідками звертатись 097 890 50 33)
Вхід вільний.


Запрошуємо до співпраці спонсорів та меценатів, яким не байдужа посмішка дітей, які знають, як важливо мати щасливе дитинство. Адже у цей час усі ми усвідомлюємо, як не просто зробити дитину щасливою.

Довідка про організатора:

Благодійний фонд «Протягни руку допомоги» заснований у 26.02.09 р. з метою надання матеріальної, фінансової, організаційної та ін. благодійної роботи, а також проведення благодійних заходів в Ірпінському регоні.
Голова Пристайко Марина Іванівна, тел. 097-8905033

Реквізити для спонсорських внесків:
р/р 26008395000100
Код ЄДРПОУ 35412640
МФО 322012
в Ірпінському відділенні
Київської міської філії
АКБ «УКРСОЦБАНК»
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.