» » «Прем’єра пісні 2009»: без Президента, але з Пономарьовим

«Прем’єра пісні 2009»: без Президента, але з Пономарьовим

Раз у рік Буча стає центром українських пісенних традицій. Вже в п’яте у нашому місті проходить щорічний заключний тур міжнародного телерадіофестивалю «Прем’єра пісні 2009».


Всі публікації про «Прем’єра пісні» в Бучі.

10 січня 2010 року близько сорока виконавців представили на розсуд глядачів свої нові пісні. На сцені були як вже добре відомі в Україні співаки: Віктор Шпортько, Олександр Тищенко, Анатолій Матвійчук, Лілія Сандулеса, Фемій Мустафаєв, так і молоді дебютанти із сильними голосами.

Особливістю цьогорічного фестивалю стало те, що він вперше проходив під патронатом Президента України. Тому ніхто не приховував, що очікує на приїзд першої особи держави. Віктор Ющенко не приїхав, але Кубок Президента таки потрапив до рук найдостойнішого конкурсанта «Прем’єри пісні 2009».

Разом із тим, фестиваль відвідав метр української пісні Дмитро Гнатюк, який зовсім скоро святкуватиме свій 85-річний ювілей. Він виконав декілька відомих пісень, що свого часу лунали в найкращих концертних залах Європи. Бучанці аплодували співаку стоячи, але частина глядачів вже встигла покинути зал – поспішаючи забрати із гардеробної свої речі та піти додому.

Очікуваною несподіванкою став приїзд популярного українського співака Олександра Пономарьова. Тобто, його виступ був заявлений в афіші, але він вийшов на сцену після того, як оголосили про закриття фестивалю і глядачі почали виходити із залу. Олександр Пономарьов вибачився за запізнення, привітав всіх із новорічно-різдвянами святами і запевнив, що йому приємно знову повернутися до Бучі, спілкуватися із жителями міста. Він виконав акапельно одну із відомих українських пісень.

За результатами голосування глядачів у залі, найкращим гуртом було визнано квартет «Гетьман» з піснею «Ой, до яру», найкращим автором слів – Вадима Крищенка. Абсолютним переможцем «Прем’єри пісні 2009» став 23-річний співак із Рівненщини Михайло Брунський з піснею «Мамо-зоря вечорова». Кубок Президента йому вручили Дмитро Гнатюк, Бучанський міський голова Анатолій Федорук та «батько» фестивалю Мар’ян Гаденко.

Фотозвіт "Прем’єра пісні 2009" - в галереї >>
«Прем’єра пісні 2008»
«Прем’єра пісні 2007»

спеціально для www.bucha.com.ua
Премьера песни Прем’єра пісні
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.