» » Гостомель динамічно розвивається

Гостомель динамічно розвивається

– Напередодні Нового 2010 року кожний добрий господар підбиває підсумки за рік, що минає, аналізує, що вдалося, а що – ні.
– Думаю, що всі погодяться зі мною, коли скажу, що Гостомель стрімко розвивається. За останній рік селище змінилося на краще. Життя у Гостомелі не стоїть на місці. На зміну старому приходить нове, сучасне.

– Як загалом можете охарактеризувати цей рік, що добігає до кінця?
– Для Гостомеля він був успішним. Майже все, що планувала селищна рада, виконавчий комітет, було зроблено. За цей рік ми ввели в експлуатацію нові об’єкти: парк по вулиці Радгоспна, котельню на Баланівці (хоч із запізненням на 1,5 місяці), бо були чималі проблеми. До-речі, котельня обійшлася нам у 1,700 тис.грн., а це немалі гроші!), реконструювали пам’ятник у Мостищах (близько 300 тисяч гривень), відкрили кафетерій у військовій частині, побудували дві нові автобусні зупинки, здійснили реконструкцію вуличного освітлення по вулиці Леніна, обладнали 10 нових дитячих майданчиків (загальна кількість їх тепер 20). Також здійснили ремонт прибудинкових територій по вулиці Мирна, Проскурівська, провели каналізацію по вулиці Нова (близько 299 тисяч гривень), ввели в дію дві трансформаторні підстанції, збільшили кількість автобусних маршрутів на Київ. Не обійшли увагою наших учасників війни, а також соціально незахищених категорій – інвалідів, дітей з багатодітних родин, сиріт.

За кошти депутатів до Дня селища, якому цього року виповнилося 515 років, встановили пам’ятник Богородиці на площі Святої Покрови у центрі селища (витратили близько 50 тисяч гривень). Підтримуємо наші навчальні заклади (відремонтували їдальню у школах №13, №12 поставили пластикові вікна), дитячі садочки. Для лікарів і вчителів цього року надали шість службових квартир. Підтримуємо дружні зв’язки з Польщею, Білорусією.
Хоча, звісно, були і труднощі, але я повинен сказати, що лише той, хто нічого не робить, той не помиляється. Свої помилки намагаюсь виправляти, і якщо це конструктивна критика, то лише вдячний. Я – за активну співпрацю з різними громадськими об’єднаннями, якщо це стосується поліпшення і покращення благоустрою селища.

– Що тоді найбільше особисто Вас розчарувало і найбільше запам’яталося у цьому році?
– За характером я оптиміст. Найбільше дошкуляє людська невдячність. Критикувати найлегше, а ти прийди і зроби! Якщо ти не задоволений, то прийди до мене і скажи відверто. Для людей я відкритий. Особливих розчарувань не було, бо для мене – це робота. За великим рахунком, заважали працювати різні контролюючі інстанції, шукають, перевіряють, викликають, а це паралізує роботу і виконкому, і ради, бо доводиться готувати пакети документів, а це величезні стоси паперів, який треба надати різним службам.

– Що плануєте у цьому році?
– Поки що чекаємо на новий бюджет. Але у будь-якому разі зі старим бюджетом чи новим – продовжимо роботу з благоустрою селища. Обов’язково добудуємо новий парк по вулиці Кірова. Тепер у селищі маємо п’ять парків. Це вже традиція для нас – кожного року відкривати парки, де можна було б гарно відпочити і старому, і молодому. Взагалі хочу, щоб Гостомель був чистим, зеленим, сучасним.

– А де будете брати гроші?
– Залучатимемо інвестиції. Для цього відкриваємо нові підприємства, розширюємо виробничу сферу, бо чим більше працюючих підприємств, тим більше надходжень у селищний бюджет. А це нові робочі місця, соціальні об’єкти, благоустрій. Скажу, що селищу багато допомагають: АТ «Ветропак «Гостомельський склозавод», «Сигнал», АНТК «Антонов», «Міраж», «Кюне і Нагель», «Агрохолдинг» та інші.

– Щоб Ви побажали землякам?
– Міцного здоров’я. Впевненості, успіхів. Бажаю Божого благословення на хороші справи. Відчуття співдружності, колективності. Хочеться, щоб всі зрозуміли, що лише разом легше долаються будь-які труднощі. Гостомель – це часточка кожного з нас. Давайте разом дбати про свій куточок, рідне селище. Разом ми все здолаємо, бо громада – це велика сила

Успіхів усім!

Спілкувалася
Ніна КОСТЕНКО
газета: "Древній Гостомель - сьогодні" грудень 2009 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.