» » Проект "КРАЇНА ТРЯМЛЯНДІЯ"

Проект "КРАЇНА ТРЯМЛЯНДІЯ"

19 грудня 2009 року на день Святого Миколая
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ПРОТЯГНИ РУКУ ДОПОМОГИ"
РОЗПОЧАВ СВІЙ НОВИЙ ПРОЕКТ "КРАЇНА ТРЯМЛЯНДІЯ",
яка тепер щомісячно приходитиме в життя дітей Ірпінського регіону.


"Дитинство – це чудовий час, час веселих пригод, ігор з вірними друзями, це час казок та яскравих подій, що, здається, триватимуть вічно. Це пора, коли чиста любов, любов мами, батька, любов бабусі й дідуся пронизує й загартовує дитину на усе життя" – такими словами президент Благодійного фонду Марина Пристайко розпочала свято-подорож у "Країну Трямляндію" у День святого Миколая.

Організатори свята - Благодійний Фонд «Протягни руку допомоги» (якому ще й року немає, а Ірпінський регіон вже знає його як діючий фонд, що допомагає й створює хороший настрій) та новостворена Київська обласна громадська організація «Відновлена Україна»

"Країна Трямляндія" – це своєрідне продовження вже відомих літніх акцій в центрі Ірпеня "Подаруй дитині усмішку", які допомогли фонду зібрати довкола себе значну кількість прихильників як серед дітей, так і серед батьків.

Довге очікування нового заходу за організацією Благодійного фонду та Громадської організації дало несподіваний результат. У той час, коли "Країна Трямляндія" чекала у гості близько сотні дітей, її сподівання перевищили будь-які надії. На святкування завітало 130 дітей та 55 дорослих.
Така зацікавленість проектом стала твердим переконанням тому, що Благодійний фонд продовжить існування "Країни Трямляндії" й вона щомісяця запрошуватиме дітей у свої казкові подорожі із все новими героями.

Запрошуємо до співпраці спонсорів та меценатів, яким не байдужа посмішка дітей, які знають, як важливо мати щасливе дитинство. Адже у цей час усі ми усвідомлюємо, як не просто зробити дитину щасливою.

Благодійний фонд «Протягни руку допомоги» приносить свої вибачення тим, кому не вистачило подарунків на святкуванні. Для Вас завжди є місце у наших серцях! З радістю запрошуємо вас на наші наступні акції.

КОКОША І МАРГОША знову завітали у гості.
А у "КРАЇНІ ТРЯМЛЯНДІЇ" Мудрість перемогла Вередливість.

Перша подорож з циклу "Країна Трямляндія" розпочалася з уже відомими в Ірпіні клоунами МАРГОШЕЮ та КОКОШЕЮ, які впродовж свята жартували та сміялися разом із дітьми.
Одним з основного дійства заходу стала цікава вистава лялькового театру для дітей "Король і мудрість", яка поєднала у собі вічну боротьбу добра і зла. Де добром була мудрість, а злом – вередливість: сутичка двох вогнів, кожен з яких має свої переваги.
Вистава змогла чітко показати, що бути вередливим весело, але це не постійний стан, який у потрібну хвилю зрадить тебе, а мудрість – це той дороговказ, з яким ти вирушиш у життя не залежно від того, багатий ти чи бідний. Адже "життя – це і є основне багатство" – як сказала Мудрість. Вистава дуже сподобалась дітям та батькам, тому що там приймали участь чудові актори, які змогли просто, весело донести дітворі таку життєву мудрість.

Але це не всі сюрпризи, що приготовили організатори нашим дітям та батькам в цей чудовий день. Також були цікаві командні ігри серед дітей, кожна активна дитина була нагороджена маленьким призом.
Впродовж різноманітних цікавих конкурсів діти змогли отримати подаруночки.
Також, серед дітей, які заповняли анкетку на запрошені розігрувався СУПЕР-ПРИЗ, який виграла на цій зустрічі Неля Магурова.
Після насиченого та цікавого свята організатори провели дискотеку для дітей, де діти змогли натанцюватись з казковими героями, серед яких були Король, Султан, улюблені клоуни та багато інших.


Наступний потяг у казкову країну вирушить 9 січня 2010 року о 12:00 в Міському Будинку Культури за адресою м. Ірпінь, 74 Стрілкова Дівізія, 1 (за супермаркетом «Фуршет»)
Довідка про організатора:

Благодійний фонд «Протягни руку допомоги» заснований у 26.02.09 р. з метою надання матеріальної, фінансової, організаційної та ін. благодійної роботи, а також проведення благодійних заходів в Ірпінському регоні.
Голова Пристайко Марина Іванівна, тел. 097-8905033

Реквізити для спонсорських внесків:
р/р 26008395000100
Код ЄДРПОУ 35412640
МФО 322012
в Ірпінському відділенні
Київської міської філії
АКБ «УКРСОЦБАНК»
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
маринка

OFFline

Я хочу выразить благодарность огранизатораам этого празника. Очень красиво, детям очень понравилось. Не могут дождаться когда уже будет следущая "Страна Трямляндия".
Спасибо большое.

0
zelezo

OFFline

  • zelezo (6)
  • Місцевий
  • 25 грудня 2009 11:37
Молодцы!

0