» » Пенсійний фонд інформує

Пенсійний фонд інформує

Новий порядок звітування

Затверджено новий порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України.

Починаючи з 2010 року, звіти по системі персоніфікованого обліку подаються щомісячно, тобто за січень 2010 року звіт по персоніфікованому обліку подається до 20 лютого, і так щомісячно до 20 числа. Тому страхувальникам усіх форм власності потрібно на це звернути особливу увагу, щоб уникнути проблем з підготовки звітів та оформити електронний цифровий підпис.

Починаючи з 1 січня 2010 року, роботодавці зобов’язані подати до управління Пенсійного фонду комплект документів з персоніфікованого обліку відомостей (СПОВ) про заробіток та страховий стаж працівників за 2009 рік відповідно до вимог, які діяли до 2010 року.

Відомості про заробіток та трудовий стаж накопичуються у базі даних за весь трудовий період, після відповідного контролю та обробки використовуються для призначення пенсії. Тому від повноти та правильності даних залежить розмір пенсії.

Звіт по персоніфікованому обліку (СПОВ) подають також приватні підприємці на себе і найманих працівників.
Страхувальники повинні подати звіти у визначені терміни. Інакше їх очікують штрафні санкції.

У відділі персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж управління ПФУ м. Ірпінь (кабінети №№10,11) проводяться консультації з заповнення комплекту документів. Тут же отримаєте програму для заповнення звіту в електронному вигляді (роботодавці, які мають кількість працюючих більше п’яти чоловік, подають звіти СПОВ в електронному вигляді, з використанням електронного цифрового підпису, який необхідно оформити якнайшвидше).
28 грудня 2009 року та 15 січня 2010 року в залі міськвиконкому, о 10.00 відбудеться розширена нарада з питань пенсійного забезпечення, персоніфікованого обліку, нарахування і сплати страхових внесків до ПФУ.

О. ОСТРИНСЬКА,
заступник начальника урпавління
м. Ірпінь
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.