» » Бучанському садочку «Козачок» - 30 років!

Бучанському садочку «Козачок» - 30 років!

17 грудня, весь колектив вихователів, маленьких дітлахів, а також запрошених гостей в урочистій обстановці відзначали 30-річчя бучанського дошкільного закладу «Козачок».
З цієї нагоди на свято завітав весь керівний склад відділу освіти на чолі з начальником Ларисою Федорук, перша завідуюча садочком Валентина Зінюк, люди, які допомагали в розбудові і становленню дитячого закладу, колеги з інших дитсадків. Їх радо вітала теперішня завідуюча ДНЗ Тетяна Морозенко.

Це було невелике й затишне свято – без пафосних слів і зайвої метушні. Прийшли ті, кому цей заклад дійсно є рідним і небайдужим. Вони згадували минуле і покладали значні надії на сьогодення задля того, аби дітям було ще більш комфортніше перебувати в стінах своєї другої домівки.

Маленькі вихованці підготували для гостей гарний концерт. Також до розважальної частини вечора долучився колектив працівників садочка – жінки виконали гарний танок. Порадували своєю творчістю і колишні випускники «Козачка», які сьогодні впевнено почувають себе на сцені і беруть участь в усіх загальноміських святах.

А педагогічний склад був нагороджений подяками від Бучанського міського голови Анатолія Федорука, Бучанського відділу освіти, грошовими преміями.

Дошкільний навчальний заклад №3 «Козачок» - найбільший у Бучі. Сьогодні в ньому є 11 груп, музична та спортивна зали, кабінети персоналу. Працюють два психолога, два логопеди, два музичних керівника. У 2008 році в ДНЗ був зроблений капітальний ремонт, під час якого замінили та утеплили фасад будівлі, поміняли вікна на металопластикові, повністю оновили сантехніку і каналізацію, провели значні внутрішні роботи.
До «Козачка» - стоїть велика черга з майбутніх вихованців, що свідчить про його авторитетність та належні умови перебування.

Не одне покоління людей вийшло у світ із цього дитсадка, досі згадуючи вірних друзів і турботливих вихователів. Сьогодні вони знайшли свій шлях у житті, працюють на різних посадах, але при нагоді завжди повертаються туди, з чого починалося їхнє дитинство.

Людмила Гладська
спеціально для www.bucha.com.ua
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.