» » Підлітки мають знати свої права

Підлітки мають знати свої права

В рамках тижня правових знань 9 грудня в приміщенні актового залу серед учнів 9 – 11-х класів відбувся тренінг на тему «Права дитини. Підлітки мають знати свої права» за участю Бучанського міського управління юстиції в особі головного спеціаліста Кузьменко Т. А. та студентів-консультантів НПЦ «Ірпінська юридична клініка «Справедливість»» Жерж Н. А. та Улановської Ю. В. та показ фільму про права дитини від ЮНІСЕФ.

Тренінг був спрямований на те, щоб з’ясувати ставлення, позицію та самооцінку учнів стосовно прав дитини, формувати навички правомірної поведінки, вчити підлітків діяти у різноманітних життєвих ситуаціях відповідно до норм права, розвивати їх можливості щодо захисту своїх прав. У результаті тренінгу учні характеризували свої права, обов’язки, висловлювали власне ставлення до прав дитини.

Тренінг виявився цікавим не лише для школярів, а й для самих організаторів. І хоча подібний захід має проводитися в тіснішому колі, ніхто на це не скаржився. Навпаки, зацікавленість учнів проявлялась не лише у вирішенні тренінгових вправ, але й активній участі в обговоренні власного бачення порушень прав дитини.Відділ бучанської юстиції
  0
Коментарів: 0
Додати коментар