» » » Ірпінська ОДПІ повідомляє

Ірпінська ОДПІ повідомляє

В місті Ірпені відбувся кущовий семінар для платників податків на тему : „Актуальні питання оподаткування юридичних осіб - суб`єктів господарської діяльності”

9 грудня 2009 року в м. Ірпені провідні фахівці ДПА в Київській області провели безкоштовний семінар на тему: „Актуальні питання оподаткування юридичних осіб - суб`єктів господарської діяльності” для платників податків Ірпінської ОДПІ,. Іванківської МДПІ, ДПІ у Макарівському районі, ДПІ у Вишгородському районі, ДПІ у Бородянському районі, ДПІ у Києво-Святошинському районі.

На семінарі були присутні – В.о. начальника Ірпінської ОДПІ Шавло І.А., начальник управління оподаткування юридичних осіб ДПА в Київській області Форосенко О.М., начальник відділу масово-роз”яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Київській області Овчарова К.С., начальник відділу адміністрування платежів за землекористування та місцевих податків і зборів управління оподаткування юридичних осіб ДПА в Київській області Литвин І.В., ГДПРІ відділу оперативного контролю управління податкового контролю ДПА в Київській області Двірко О.М., завідувач сектору масово-роз?яснювальної роботи та звернень громадян Саєнко І.Е., фахівці Ірпінської ОДПІ, представники підприємств та організацій Ірпінського регіону, Києво-Святошинського району та міст Київської області.


На семінарі розглядались актуальні питання оподаткування у розрізі останніх змін по податку на додану вартість, податку на прибуток, по сплаті земельного податку та орендної плати за землю, збору за забруднення навколишнього середовища, ресурсних платежів, про порядок застосування РРО, КОРО, штрафних санкцій, тощо.

Відкриваючи семінар В.о.начальника Ірпінської ОДПІ Шавло І.А. зазначила, що дотримання всіх вимог діючого законодавства відповідно до останніх змін дадуть можливість більш чітко та досконало покращити показники податкових зобов`язань та сплати податків. Удосконалення податкового законодавства зробить його простішим та ефективним, покращиться показник ймовірності виявлення ухилень від сплати податків та показник добровільності виконання податкових зобов`язань.

Начальник відділу адміністрування платежів за землекористування та місцевих податків і зборів ДПА в Київській області Литвин І.В. розповіла присутнім про податок на землю, оренду плату за землю, ресурсні платежі (збір за забруднення навколишнього середовища, плату за водкористування). Ознайомила з актуальними питаннями адміністрування плати за землю у разі викупу суб'єктом господарювання орендованої земельної ділянки за договором купівлі – продажу.

Начальник управління оподаткування юридичних осіб ДПА в Київський області Форосенко О.М. поінформувала присутніх щодо останніх змін в оподаткуванні ПДВ, зосередивши увагу на актуальних питаннях адміністрування даного податку. Доповідач зазначила, що упередження незаконного відшкодування ПДВ – пріоритетний напрям діяльності ОДПС та застерегла платників податків від співпраці з користувачами схем мінімізації податкових зобов’язань з використанням „податкових ям”, закликала суб’єктів господарювання ретельно перевіряти своїх контрагентів на доброчесність у сплаті податків. Також, було зауважено на необхідності правильного заповнення всіх граф декларації з ПДВ, запропоновано присутнім на семінарі бухгалтерам уважно перевіряти проставлені у податковій декларації дані, заповнювати графи розбірливо, не допускати виправлень та вносити в додаток 5 до декларації всі необхідні данні по контрагентах.


Начальник відділу массово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Київський області Овчарова К.С. розповіла присутнім про основні аспекти сплати податку на прибуток та зміни у податковому законодавстві. Зокрема вона поінформувала про узагальнення ДПАУ деяких аспектів сплати податку на прибуток та формування валових доходів та валових витрат, а також деяких особливостей нарахування податкової амортизації. Також, розглянуті листи-роз’яснення ДПА України щодо сплати консолідованого податку на прибуток головним підприємством, оподаткування роялті, тощо.

Головний спеціалист оперативного контролю управління податкового ДПА в Київській області Двирко О.М. доповів присутнім про порядок застосування РРО, КОРО, штрафних санкцій.


Наприкінці семінару платники податків мали змогу отримати вичерпні кваліфіковані відповіді на запитання з оподаткування.

Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.