» » Громадська рада при виконкомі обрала голову

Громадська рада при виконкомі обрала голову

В листопаді було розпочато процес створення Громадської ради при Ірпінському виконкомі. На першому засіданні громадської ради оновленого складу було обговорено Положення про громадську раду, розглянуто основні завдання її діяльності, а також прийнято рішення про обрання голови ради на наступному засіданні. Критерієм обрання було визначено програму діяльності та розвитку Громадської ради.

Підготовка тривала два тижні. І от, 3 грудня 2009 р., відбулось довгоочікуване засідання громадської ради, в рамках якого кожен з чотирьох запропонованих кандидатів на посаду голови представив на розгляд власну програму розвитку та діяльності Громадської ради.

Після презентацій наступив напружений момент голосування, і от … майже одноголосно головою громадської ради стала президент молодіжної громадської організації «Заклик», Крива Олена Наумівна.

Нагадаємо, що завданнями громадської ради є реалізація конституційного права громадян на участь в управлінні державними справами, а також врахування думки громадян в процесі прийняття важливих державних рішень. Відповідно до визначених положенням ради завдань Оленою була розроблена програма, пріоритетними напрямками якої стали:
- сприяння системному діалогу органів виконавчої влади і громадськості;
- створення умов для участі громадян у розробленні проектів рішень влади з питань, що є важливими для суспільства.

Шляхи реалізації зазначені в довгострокових та короткострокових цілях, визначених в програмі Кривої О.Н.
Отож, для громади міста починається новий етап: етап об’єднання спільних зусиль; етап плідного та конструктивного діалогу з владою; етап реалізації громадських ініціатив; етап ефективної співпраці та участі громадськості у прийнятті ключових рішень міста Ірпеня, етап участі громадян в управління державними справами!

Про роботу громадської ради читайте в наступних статтях…

Голова Громадської ради,
Крива Олена Наумівна
(096) 93-71-951
  1
Коментарів: 1
Додати коментар