» » Ірпінь – вільна зона від наркотику

Ірпінь – вільна зона від наркотику

Прес-анонс (УКР)

ЗАКЛИК ДО СПІВПРАЦІ

Ірпінь – вільна зона від наркотику

11 грудня о 15.00 в конференц-залі готелю «Ірпінь» за адресою: м. Ірпінь вул. ІІІ-Інтернаціоналу 105-Б відбудеться робоча нарада між представниками влади та громадськими організаціями з питання обігу наркотиків в регіоні. Ціль: обмін інформацією, розробка профілактичних заходів з питання незаконного обігу наркотиків в регіоні.

Присутні:
Начальник Ірпінського МВ ГУ МВС України в Київській області; Начальник Відділу БНОН Ірпінського МВ ГУ МВС України в Київській області; Голова громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради; Президент Всеукраїнської спілки громадських організацій «Рух протидії наркоманії та наркокорупції»; Президент МГО «Заклик»; Директор Реабілітаційного центру «Восток» Всеукраїнського благодійного фонду «Соціальне партнерство»; Керівники Реабілітаційних центрів, представники релігійних громад.

Організатор:
Київська обласна громадська організація «Громадський монітор»;
тел. 067-209-35-56, Желєзнов Сергій Петрович;
E-mail: [email protected]

Довідка про організацію:
Сприяння розвитку масової фізичної культури, спорту і туризму, пропагування здорового способу життя, участь у наданні медичної та духовної допомоги громадянам які мають залежності від вживання алкоголю та наркотичних речовин, сприяння розвитку громадянського суспільства на засадах соціальної справедливості, консолідації народу України, будівництву демократичного ладу України. Сприяння духовному відродженню суспільства на засадах християнських цінностей.

----------------------
  0
Коментарів: 1
Додати коментар