» » Дівчина, яка чує шелестіння ранкової зірки

Дівчина, яка чує шелестіння ранкової зірки

Ольга Кузьменко народилася в Бучі. Нині дівчині 22 роки. Вона працює в банку. У 13-річному віці Оля захопилася вишивкою. 22 листопада нинішнього року в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї відкрилася виставка вишивки Ольги Кузьменко «Краса людини в образах, рухах та міміці».

Оля любить вишивати картини із зображенням людей. Зокрема, вона створила вишиті портрети себе та своїх подруг. Кузьменко вишила копії «Мадонни» Леонардо да Вінчі і картини французького художника Буше. Майстриня зуміла передати рух, вишивши балерину в танці. Ольга пропонує глядачам розгадати «Східну загадку». На картині вишите напівзакрите жіноче обличчя . Серед панування коричнево-золотистих тонів раптово блакитні очі, які постійно притягують до себе погляди.

Ольга розповідає: «Я люблю Україну! А ще я отримую творчий запал від подорожей. І не тільки по території України, а й за її межами. Отож, Австрія захопила своєю красою архітектури, Угорщина – величчю мостів, Чехія – романтичністю, Єгипет розпалив в мені любов до східної казки, Туреччина – позитивність та посмішку, а Німеччина взагалі стала близькою за духом країною, оскільки там живуть мої друзі».


Оль­га Ку­зь­ме­н­ко (в це­н­т­рі) з ма­мою, ка­н­ди­да­том юри­ди­ч­них на­ук, ви­к­ла­да­чем уні­ве­р­си­те­ту Де­р­жа­в­ної по­да­т­ко­вої слу­ж­би
Ук­ра­ї­ни Ок­са­ною Оле­к­са­н­д­рі­в­ною та бра­том
сту­де­н­том-­юри­с­том Ми­ко­лою на ви­с­та­в­ці вла­с­ної ви­ши­в­ки в му­зеї


Оля з п’яти років пише вірші. Вона запитує людей: «Чи в змозі ви почути шелестіння ранкової зірки?»
Виявляється, це так просто – прокинутися, посміхнутися, послухати шелестіння останньої падаючої зірки, вдихнути свіже повітря, відчути ранок і, прихопивши гарний настрій, розпочати новий день для нових ідей, для нових подій, для оточуючих людей, друзів, рідних і для себе.

Анатолій Зборовський
газета: "Бучанські новини" №48 від 4 грудня 2009 року
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.