» » » Ірпінська ОДПІ повідомляє

Ірпінська ОДПІ повідомляє

Графік проведення "прямої" телефонної лінії керівництвом ДПА України

Ірпінська ОДПІ повідомляє, що Наказом Державної податкової адміністрації України від 03.11.09 №603 "Про проведення сеансів "прямих" телефонних ліній" з листопада 2009 року до кінця цього року започатковано проведення „прямих” телефонних ліній з проблемних питань у галузі оподаткування.
Голова, перші заступники (заступники) Голови ДПА України та керівники структурних підрозділів ДПА України проводитимуть сеанси „прямих” телефонних ліній практично щочетверга з 14 год. 00 хв. до16 год. 00 хв. за телефоном: (044) 501-06-42.

Крім того, інформацію про проведення „прямих” телефонних ліній (додається) розміщено на веб-сайті ДПА України www.sta.gov.ua.

19 листопада 2009 року
Голова ДПА України Буряк Сергій Васильович та заступник Голови ДПА України Лекарь Сергій Іванович.
Звертайтеся до них з питань: діяльності органів ДПС, оподаткування фізичних осіб, виконанню міжнародних договорів України з питань оподаткування, а також з питань вдосконалення законодавства у сфері оподаткування.


26 листопада 2009 року
Заступник Голови ДПА України Чекашкін Сергій Вікторович та директор Департаменту контролю за відшкодуванням податку на додану вартість ДПА України Мережка Сергій Іванович.
Звертайтеся до них з питань: контролю за відшкодуванням податку на додану вартість та адміністрування облікових і звітних показників.


10 грудня 2009 року
Заступник Голови ДПА України Матвєєв Олег Валентинович та директор Департаменту погашення прострочених податкових зобов’язань ДПА України Чмерук Микола Олександрович.
Звертайтеся до них з питань: контроль за правильністю та повнотою використання органами державної податкової служби права стягнення податкового боргу, а також контроль за дотриманням умов договорів про розстрочення та відстрочення податкових зобов’язань (боргу) платників податків на умовах податкового кредиту.


24 грудня 2009 року
Заступник Голови ДПА України Регурецький Василь Васильович та директор Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення процесів оподаткування ДПА України Шевченко Сергій Семенович.
Звертайтеся до них з питань: адміністрування і ведення державних реєстрів та Єдиного банку даних про платників податків - юридичних осіб. А також щодо впровадження автоматизованих інформаційних технологій і систем та пропозицій у цій галузі.


Ірпінська ОДПІ
довідки за тел. 55-3-53
  0
Коментарів: 0
Додати коментар