» » У Бучі прийнято місцеву програму "Питна вода України"

У Бучі прийнято місцеву програму "Питна вода України"

На 57-ій сесії Бучанської міської ради, розглянувши подання відділу житлово-комунального господарства, керуючись Законом України «Про загальнодержавну програму «Питна вода України» на 2009-2020 роки, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міською радою було прийнято рішення про затвердження місцевої Програми «Питна вода України» по забезпеченню м. Буча на 2009-2020 роки. Основна мета Програми – забезпечення місцевого населення питною водою нормальної якості.

Програма складається із двох напрямків:
1. Охорона і раціональне використання джерел питного водопостачання.
Серед заходів, які проводитимуть комунальні підприємства Бучі у цій частині – поліпшення стану зон санітарної охорони діючих артсвердловин і станцій другого підйому, що забезпечують питною водою населення Бучі, заміна водопровідних та каналізаційних мереж, очищення русел річок Буча та Рокач, впровадження лічильників холодної та гарячої води, ремонт та очистка шахтних колодязів, ремонт, очистка та благоустрій природних джерел в місті тощо.

2. Розвиток та реконструкція систем водопостачання та водовідведення.
Тут планується втілення більш глобальних проектів. Зокрема, будівництво та реконструкція існуючих КНС, будівництво водозаборів «Блиставиця» (6 тис. куб. м на добу) та «Забуччя» (3,8 тис. куб. м на добу) та ін..
Контроль за виконанням даного рішення покладається на постійну комісію з питань соціального захисту, екології та проблем Чорнобильської катастрофи.
газета: "Бучанські новини" №45 від 13 листопада 2009 року
водопостачання водоканал Ірпіньводоканал
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.