» » Бучанці надіслали екстренну телеграму в Кабінет Міністрів - за допомогою

Бучанці надіслали екстренну телеграму в Кабінет Міністрів - за допомогою

SOS!
Терміново!


Сьогодні о 12.54. мешканці будинку у м. Буча по вулиці Тарасівська, 8-А надіслали екстренну телеграму в Кабінет Міністрів України особисто Юлії Тимошенко.

"Благаємо про допомогу! В нашому будинку, зведенному за програмою сприяння молодіжному будівництву у м.Буча, Тарасівстка, 8-А, немає опалення, світла та гарячої води. У будинку мешкає близько 150 людей, більшість з них - діти. До дому щодня приїжджає швидка медична допомога - діти та дорослі хворіють на грип та пневмонію. Температура повітря у будинку +3С, а це сприятливі умови для поширення вірусів. Фірма будівельник "Укржитлокомплекс", на чолі з Галушко С.П., затягнула будівництво на 2,5 роки і вимагає з людей додаткові 100.000 гривень за житло. Молодіжний Фонд на чолі з Омельчуком О.В. покриває забудовника. Припиніть геноцид проти молоді! Допоможіть увімкнути опаленя! Невже задля того, щоб на нас звернули увагу, у будинку має хтось померти від грипу."

На балконах будинку по Тарасівькій, 8-А, з`явилися плакати «Пані Юлія, нехай у нашому будинку буде світло та тепло», «Зігрійте наш будинок – ми змерзли», «Держава кредитує – держава грабує», «Вимагаємо негайної здачі будинку», «Вона працює, а діти мерзнуть!», «Здача будинку «у наступному місяці» триває вже третій рік». Мешканці дома оголосили будинок зоною лиха і чекають на гуманітарну допомогу – свічки, ліки, обігрівачі, теплі ковдри.
ОСББ Тарасовский
  1
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.