» » » В Україні почалася епідемія свинячого грипу

В Україні почалася епідемія свинячого грипу

В Україні розпочалася епідемія грипу A/H1N1. Про це заявив міністр охорони здоров’я України Василь Князевич.

За його словами, вчора у Тернополі, за участі провідних фахівців, відбулася нарада.

"За попередніми результатами, ми констатуємо, що Україна увійшла у світову пандемічну зону, і (в країні) починається епідемія каліфорнійського грипу, або грипу A/H1N1", - зазначив Князевич.

За його словами, у двох лабораторіях підтвердили цей діагноз - зафіксовано 11 випадків з 33 проб.

Він додав, що в країні буде створено надзвичайну протиепідемічну комісію, вжито протиепідемічні, карантинні заходи. "Я буду доповідати керівництву держави про ситуацію, яка вийшла за межі епідемічного порогу. Напевно розглядатимуться питання карантизації чи подовження канікул у школах та інститутах. Ми звертатимемось до населення з рекомендаціями обмежити відвідування громадських зібрань", - сказав Князевич.

Міністр закликав населення України не займатися самолікуванням, а звертатися до лікарів. "Люди помирали лише тому, що не зверталися вчасно до лікарів. Хворі викликали лікаря на 5-7 день хвороби, коли вже допомогти людині не можна", - сказав Князевич.

На запитання, чи знають українські лікарі, як саме лікувати "каліфорнійський" грип, або грип A/H1N1, міністр завірив, що наші медики цілком компетентні у цих питаннях. "Ми дуже активно зараз працюємо з лікарями. МОЗ затвердило протоколи лікування, що робити, як надавати допомогу", - зазначив Князевич.

Зазначимо, що голова Тернопільської облдержадміністрації Юрій Чижмарь повідомив, що в області вже лабораторно підтверджено випадки грипу А/H1N1.

Нагадаємо, що експерти прогнозували, що в Україні вже в листопаді може початися епідемія грипу А/H1N1. Окрім цього, українська сторона вже офіційно звернулася до Всесвітньої організації охорони здоров’я з проханням надати Україні вакцину від так званого "свинячого грипу" як гуманітарну допомогу.

Тим часом на ранок 30 жовтня в Україні в трьох західних областях вже померло 37 осіб. Лікарі назвали причиною смерті пневмонію, викликану "невідомим вірусом".
  0
Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
administrator

OFFline

  • administrator (328)
  • Адміністратори
  • 30 жовтня 2009 13:28
сегодня в 10 утра был в аптеке в Буче, три кассы работало, простоял 50 минут в очереди (очередь в ЕКО-маркете мне показались цветочками) - наслушался там.. что уши "в трубочку".

купить какое-либо обычное или необычное лекарство от гриппа - невозможно, нет в наличии, и работники говорят, что у поставщиков нет. масок тоже нет.

вроде в новостях показывали ирпенскую поликлинику, что тоже повысился уровень заболеваемости.

но.. мне кажеться, первым делом санитария/гигиена и профилактика от каждого, и как обычно, не посещать (даже если платят) "собрания" на майдане/общественные места..

0
Lana

OFFline

  • Lana (6)
  • Місцевий
  • 30 жовтня 2009 15:55
Ребята!!!!! выборы на носу , а"надзвичайний стан в країні" - это отсрочка голосования (масові заходи).
А по-поводу болезней - они как всегда, при смене сезона, да плюс отопление когда включили. Банальное переохлаждение. А на западной Украине, снег еще когда выпал, и каша под ногами. Вот и думайте!

0
avk

OFFline

  • avk (31)
  • Місцевий
  • 30 жовтня 2009 20:39
http://tsn.ua/bin/video.php?media_id=174
744&sect......
Грипп уже в Ирпене....(((

0