» » Бучанське міське управління юстиції інформує

Бучанське міське управління юстиції інформує

Відповідно до Заходів Головного управління юстиції у Київській області, міських, районних, міськрайонним управлінь юстиції щодо проведення Тижня правових знань з 5 по 11 жовтня 2009 року та знагоди святкування Дня юриста, затверджених наказом Головного управління юстиції у Київській області від 21.09.2009 року №509/5 Бучанським міським управлінням юстиції були проведені наступні заходи:

- 06 жовтня 2009 начальник Бучанського міського управління юстиції та голова Координаційної ради молодих юристів м. Буча взяли участь у засіданні Форуму молодих юристів Київської області, що проходив на базі Національного університету Державної податкової служби України.

- 07-08 жовтня 2009 року працівники Бучанського міського управління юстиції спільно із Службою у справах дітей приймали участь у підготовці учнів загальноосвітніх шкіл м. Бучі на обласний конкурс Брейн – рингу «Підліток і право». 09 жовтня 2009 року у м. Васильків відбувся перший тур конкурсу. Команда міста Бучі - «Правиця» посіла І місце.

- 07 жовтня 2009 року Бучанським міським управлінням юстиції була підготовлена та направлена в міську газету «Бучанські Новини» стаття на тему: «Скористатись правом безоплатного оформлення акту на землю можна до кінця 2009 року».

- 09 жовтня 2009 року головним спеціалістом Бучанського міського управління юстиції в рамках тижня правових знань проведе лекційне заняття для учнів загальноосвітньої школи №3 м. Бучі на тему: «Майбутній виборець демократичної України». Під час заняття безпосередньо було обговорено поняття «вибори», «демократія», «народовладдя». Крім цього було наголошено на видах виборів, термінах проведення виборів в Україні та громадян, які мають право обирати та бути обраним, обумовлено випадки, коли громадяни України не мають право приймати участь у виборах. Під час заняття було обговорено поняття «референдум»,види, випадки, коли проводяться, ініціатори та сутність питань, які виносяться на обговорення в рамках референдуму.

- 09 жовтня 2009 року було проведено лекційне заняття для учнів загальноосвітньої школи №1 м. Бучі на тему: «Право. Закон. Ми». Під час лекційного заняття було визначено сутність та значення понять: «закону», «права». Визначити взаємозалежність цих понять та їх роль в суспільстві.

Крім цього було проведено обговорення прав та обов’язків учнівської молоді, визначення рівня дієздатності та деліктоздатності малолітніх та неповнолітніх осіб.
В період з 05 по 09 жовтня 2009 року щодня проводився прийом громадян, під час якого надавалися юридичні консультації громадянам, зокрема, малозахищеним верствам населення.
08 жовтня 2009 року працівники міського управління юстиції здійснили виїзний прийом громадян за місцем їх проживання, який відбувся в приміщенні Служби у справах дітей Бучанської міської ради.

На підставі листа Головного управління юстиції у Київській області від 27.08.2009 року №171-10-11 та на підставі графіку перевірок Бучанського міського управління юстиції, щодо стану виконання структурними утвореннями політичних партій Закону України «Про політичні партії в Україні» та власних статутів у другому півріччі 2009 року, 29 вересня 2009 року міським управлінням юстиції була проведена перевірка Бучанського первинного партійного осередку Народної Екологічної партії.
Так, під час перевірки було виявлено, що дане структурне утворення політичної партії відсутнє за місцезнаходженням, яке вказане в Єдиному реєстрі громадських формувань, а саме: Київська область, м. Буча, вул. Малиновського, будинок 27.
29 вересня 2009 року був складений відповідний акт складений, за підписами начальника Бучанського міського управління юстиції та свідків. 29 вересня 2009 року один примірник акта направлений на адресу керівника Народної Екологічної партії Сердюка Валентина Михайловича, м. Київ, вул. Тропініна, 4-б.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.