» » Буча: 14 сімей погрожують виселити з новобудови

Буча: 14 сімей погрожують виселити з новобудови

7 жовтня, незважаючи на хмари та дощ, біля приміщення Уряду на Грушевського, 12/2 було вельми спекотно. Будинок Кабінету міністрів пікетували розлючені інвестори будинку у м.Буча, по вул. Тарасівська, 8-А, який побудовано за програмою сприяння молодіжному будівництву. Пройшло два з половиною роки з дати, коли фірма-забудовник «Укржитлокомплекс» мала здати будинок в експлуатацію. Але на сьогодні будинок й досі не здано. Близько двадцяти п”яти сімей живуть у будинку без елементарних зручностей: світла, нормальної води, газу. Наближається опалювальний сезон – і маленькі діти (серед них є й немовлята) приречені мерзнути в сірій темній коробці.

Крім того, мешканці будинку стали жертвами корупційної схеми на рівні держави, коли з більшості сімей, які отримала пільгові квартири за програмою молодіжного кредитування, фірма-забудовник під патронатом Молодіжного фонду, вимагає додаткові суми через начебто підвищення удвічі вартості квадратного метра. Люди вкрай обурені! Ні пікеті головними гаслами були – відставка молодіжного міністра Юрія Павленка, який ігнорує неодноразові звернення інвесторів про допомогу, та відставка Валерія Омельчука, що покриває фірму-забудовника. Діти пікетників, тримали транспаранти з гаслами: «Ми такі ж, як і ваші діти», «Не залишайте нас у темряві», «Зазвичай про дітей згадують під вибори – згадайте про нас!», «Я хочу повертатися до дому!», «Пані Юлія, нехай у нашому домі стане світло та тепло!».

Транспаранти у дорослих були менш зворушливі: «ПАВЛЕНКО ІГНОРУЄ МОЛОДЬ, ПАВЛЕНКА – У ВІДСТАВКУ!», «СИСТЕМА ДОКРЕДИТУВАННЯ – ГРАБІЖ НА РІВНІ ДЕРЖАВИ!», «ВИМАГАЄМО ТЕРМІНОВОЇ ЗДАЧІ БУДИНКУ У МІСТІ БУЧА!», «ХОЧЕШ ЗНЕВІРИТИСЯ У ДЕРЖАВІ – ВІЗЬМИ МОЛОДІЖНИЙ КРЕДИТ!Два мегафона сталися у нагоді – люди змогли перекрити нескінченний монолог Валерія Омельчука (якого, до речі, на пікет ніхто не запрошував) про те, що з домом все гаразд і до початку опалювального сезону у домі буде тепло і основні роботи по введенню його в експлуатацію будуть завершені (до речі, до цієї дати залишилося 8 днів - перевіримо). Ця людина вже давно втратила довіру молоді. Звичайно, Юлія Тимошенко на заклики дітей і дорослих не вийшла, але мабуть, нас їй було добре чутно. Тепер чекаємо на 15 жовтня.

Якщо чергові обіцянки не з виконаються – спека буде міцнішати.

www.tarasivska8a.org.ua 
Обговорити на форумі
ОСББ Тарасовский
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.