» » Бучанська бронза на Тячівському турнірі

Бучанська бронза на Тячівському турнірі

27 вересня ветеранська команда ФК «Буча» вже традиційно взяла участь у міжнародному футбольному турнірі, що проходив у місті-побратимі Тячеві. До Бучі земляки привезли бронзовий кубок чемпіонів.
Про перипетії турніру та втому угорців нам розповів адміністратор команди ФК «Буча» Геннадій Мамон:

- Пане Геннадію, розкажіть, що це за турнір?
- Цей турнір присвячений пам’яті видатного футболіста Людвіга Бийреша. І проходить він на День міста Тячева, яке цього року святкувало свою 680-ту річницю.

- Як саме проходило цьогорічне змагання?
- На відміну від минулих років, коли були заявлені команди з різних країн Європи, в останніх двох турнірах брали участь тільки одна закордонна команда з Угорщини. У цьогорічному турнірі змагались між собою шість команд: «Тячів», «Тячівка», «Красилів», «Хуст», «Буча» і команда з Угорщини. Отож, ми були поділені на дві групи. Вигравши один матч (ФК «Буча» – ФК «Хуст», 2:0) і один програвши (ФК «Буча» – ФК «Красилів», 0:1), ми мали поборотися за 3-є місце. Але через втому команда з Угорщини відмовилася від участі.

- Таким чином ви завоювали бронзові нагороди турніру?
- Так. І це, враховуючи 15-годинний переїзд від Бучі до Тячева. Фактично через півгодини після приїзду, футболісти вже вийшли на поле. За перемогу ми отримали чудовий кубок бронзових чемпіонів.

- Чи були ще якісь нагороди?
- Гравець нашої команди Віктор Сівішкін став найкращим бомбардиром турніру. До речі, його амплуа – це захисник.

- Як справи у нашої команди у чемпіонаті Києво-Святошинського району?
- Кінець сезону виявився для нас досить напруженим. Дається взнаки втома. За останні чотири матчі ми загубили 8 очків, що дало змогу нашим найближчим переслідувачам СК «Ворзель» наздогнати нас у турнірній таблиці. Поки що ми на першому місці, але у нас ще попереду три тури.

- Коли і з ким буде наступний матч?
- Наступний матч буде четвертого жовтня о 13.00 на бучанському стадіоні «Ювілейний» з ФК «Бородянка». До речі, до матчу ветеранської команди будуть грати молоді юнаки з нашої ДЮСШ, а після, о 16.00, основна команда ФК «Буча» прийматиме ФК «Колос» (Чабани).

- Які ваші плани на майбутній сезон?
- Будемо намагатися потрапити у чемпіонат Київської області.

- Геннадію, чи задоволені ви футбольними фанами нашої команди?
- Задоволений. Якщо на початку чемпіонату вони були мало організовані, то зараз досить пристойно підтримують нашу команду, завжди присутні на іграх, допомагають розвішувати афіші, залучають все більше і більше глядачів.
газета: "Бучанські новини" №39 від 2 жовтня 2009 року
Олександр Остапа
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.