» » Гостомель ледь не підірвали

Гостомель ледь не підірвали

Невідомі намагалися підірвати квартал, чудом обійшлося без жертв.

У середу вранці, 16 вересня, сильний вибух прогримів у Гостомелі. Як повідомив місцевий житель Олександр, на вулиці з’явилося багато міліції, квартал приватних будинків оточили, місцевих жителів евакуювали. З’ясувалося, правоохоронці знайшли саморобну бомбу, яка висіла в пакеті на газовій трубі, що прилягала до будинків! Підірвали її прямо на вулиці – рвонуло так, що повилітали шибки у будинках. Міліція зібрала уламки і поїхала. За словами Олександра, весь квартал був у паніці, а людям ніхто нічого не говорив.

Начальник прес-центру Київської обласної міліції Микола Жукович розповів про подробиці. Підозрілий пакет, що цокотів (там був часовий механізм), виявив місцевий житель, підприємець, на своїй ділянці газової труби. Він зняв пакет, відніс його подалі та повідомив у міліцію. На місце пригоди приїхали спеціалісти по вибуховій техніці. Вони оглянули пристрій: водяною гарматою знищили часовий механізм, а вибухівку вирішили зірвати на місці за допомогою робота. Вибух був у еквіваленті 100 г тротилу. Ніхто не постраждав, залишки пристрою забрали на експертизу. Оперпрацівники намагаються встановити, хто і проти кого хотів застосувати вибухівку.

Якщо з’ясується, що планувався теракт (вибух на газовій трубі міг знищити цілий квартал) справою займеться Служба безпеки України.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.