» » У місті буде автовиставковий комплекс

У місті буде автовиставковий комплекс

У суботу, 12 вересня, у Бучі пройшли громадські слухання щодо розташування триповерхового виставкового автоцентру по вул. Депутатській 1-А. Також на даній території передбачається комплекс по обслуговуванню автотранспорту, з автомагазином та офісним центром. Замовник – ТОВ «Лідер».

Справа в тому, що земельна ділянка по вул. Депутатській, 1-А вже давно, на умовах оренди, була надана під виробничу базу ТОВ «Лідер» (як промислові території). Там діяла станція по технічному обслуговуванню автотранспорту. Але після розроблення детального плану території, дані місця були віднесені до громадської забудови. Тому виникла необхідність змінити цільове призначення ділянки. Замовник (ТОВ «Лідер») погодилися внести зміни до своєї документації та змінити профіль підприємства.
Було вирішено облаштувати по вул. Депутатській магазин з продажу автомобілів. СТО та автомийка при цьому залишаться. Територія забудови складає 0,5 га.

До технічного та правового аспекту перепрофілювання території питань не було. Проте, виникла суперечка з приводу добросусідських відносин (питання виїздів, в’їздів, хто по чиїй території пересувається тощо) між приватним підприємцем Литвиненко та ТОВ «Лідер». Мирним шляхом їм тривалий час не вдавалося врегулювати питання межі території. Приватний підприємець Литвиненко, який межує з ТОВ «Лідер», повідомив, що сусіди зайняли частину його території. Через що він не може облаштувати собі проїзд.

Хоча, згідно інформації наданої відділом архітектури Бучанської міської ради, ТОВ «Лідер» залишив для проїзду загального користування 7,5 метрів (згідно існуючих нормативів міг би і менше) ділянки і самозахвату у них немає.

Крім того, пропозиція проектного інституту передбачала звести рух до одного спільного виїзду.
Взагалі, склалося враження, що півгодинна суперечка була цілковито безпредметною. Адже якщо ТОВ «Лідер» готовий був йти на компроміси, то пан Литвиненко не вірив, що вони виконають свої обіцянки. Зрештою, сторонам ніби все ж таки вдалося дійти згоди.
Варто зазначити, що ідея будівництва автовиставкового комплексу для Бучі – нова.


Оскільки за виставковим центром в перспективі виросте великий житловий масив, то його будівництво в даному місці – цілком виправдане. Крім того, вдала транспортна розв’язка (вздовж траси Київ-Ковель) сприятиме успішному веденню бізнесу та залученню нової клієнтури, а отже і сплати податків до місцевого бюджету.


Людмила Гладська
газета "Бучанські новини"
Варшавський ринок міські новації
Коментарів: 7
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
lis

OFFline

 • lis (7)
 • Місцевий
 • 15 вересня 2009 14:38
Ув. Людмила Гладська зачем писать неправду???
Цытата: "Якщо ТОВ «Лідер» зробив самозахват (до 0,5 метра), то власники підприємства пообіцяли прибрати паркан і остаточно врегулювати питання з підприємцем Литвиненко."
одна маленькая неточность не 0,5 метра!!!!! А 7,5 метров!!! Разница существенна для проезда!!!

0
administrator

OFFline

 • administrator (327)
 • Адміністратори
 • 15 вересня 2009 14:41
Цитата: lis
не 0,5 метра!!!!! А 7,5 метров!!!


- любой журналист делать "расшифровку" с диктофона, возможно была некачественная слышимость, попрошу её уточнить.

0
mirocka_pravda

OFFline

ідея може й нова а група зацікавлених депутатів та ж сама

0
lis

OFFline

 • lis (7)
 • Місцевий
 • 15 вересня 2009 14:52
Цитата: administrator
- любой журналист делать "расшифровку" с диктофона, возможно была некачественная слышимость, попрошу её уточнить.

У журналиста можно и неуточнять, она подтвердит то что написала (кстати надо отметить что она там присутствовала), если територия Литвиненко находиться в глубине то вероятно логично предположить что и проезд должен быть, а по бумагам и планам выходит что проезд в 0,5 метра!!!! Как такое может быть непонятно??? По нормам он должен быть не менее 3-6 метров!!! А то что "Лидер" собрался там строить это дело хорошее тут вопросов нет!!!

0
administrator

OFFline

 • administrator (327)
 • Адміністратори
 • 15 вересня 2009 18:29
Цитата: lis
У журналиста можно и неуточнять


Информацию уточнили и в статью внесены изменения.

Людмила извиняется за неточности, поскольку с того "галасу" на диктофоне, было трудно разобрать цифры.

0
poplavok67

OFFline

 • poplavok67 (15)
 • Місцевий
 • 15 вересня 2009 20:21
mirocka_pravda,
Треба ж було придумати таку нісенітницю...

pravytsya.com.ua
buchayebucha.net

0
lis

OFFline

 • lis (7)
 • Місцевий
 • 23 вересня 2009 12:07
Крім того, пропозиція проектного інституту передбачала звести рух до одного спільного виїзду.
Взагалі, склалося враження, що півгодинна суперечка була цілковито безпредметною. Адже якщо ТОВ «Лідер» готовий був йти на компроміси, то пан Литвиненко не вірив, що вони виконають свої обіцянки.

И не зря Литвененко недоверял "Лидеру", вчера они перекрыли проезд!!!!

0