» » В Ірпені вперше відбувся Фестиваль сім’ї

В Ірпені вперше відбувся Фестиваль сім’ї

5 вересня о 18.00 в Ірпені вперше відбувся Фестиваль сім’ї. Захід об’єднав сімейні пари, дітей, молодь та старше покоління всього Приірпіння. Його учасники – Міс Україна 2007 Ліка Роман, президент Міжнародного центру батьківства Олександр Марченко, відомі музичні й танцювальні колективи, представники громадських організацій, релігійні діячі Ірпінського району.

З 2003 року подібний захід традиційно відбувається у самому серці країни – на Майдані Незалежності. Протягом останніх двох років схожі акції пройшли у Черкасах, Запоріжжі, Харкові, Скадовську, Дніпропетровську, Миколаєві, а цієї осені до українських міст приєднався й Ірпінь.


Основна ідея Фестивалю – стати на захист традиційної гетеросексуальної сім’ї, в якій є мама й тато, донести, що варіант двох «пап»- геїв чи «мам»- лесбіянок, неможливий і нездоровий для нормального суспільства. Також жителі Ірпінського регіону долучилися до 15 тисяч жителів інших областей і підписалися за встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду гомосексуалізму в Україні. Варто зазначити, що організатори не виступали й не виступають проти гомосексуалістів як особистостей. Проте рішуче кажуть «НІ» пропаганді їхнього стилю життя, популяризації гомосексуалізму через телебачення й пресу, встановлення в Україні гомодиктатури, коли карається будь-яка критика одностатевих сексуальних стосунків.

Фестиваль сім’ї розпочався урочистою ходою солідарних з тематичними плакатами. О 17.00 учасники зібрались у парку відпочинку й колоною пройшли центральними вулицями Ірпеня. По дорозі зупинялися авто, люди на деякий час залишали власні робочі місця, аби дізнатися з чим пов’язана хода земляків. Перехожі неодноразово підходили до учасників маршу, аби висловити власну солідарну позицію.


О 18.00 учасники маршу приєдналися до більше 500 земляків, які зібралися на мітинг та концерт біля пам’ятнику Тарасу Шевченку. Своїми поглядами з приводу пропаганди гомосексуалізму ділилися релігійні діячі 12 християнських церков. Так, отець Андрій церкви Святого Миколи Чудотворця наголосив, що гомосексуалізм – це гріх, хвороба, шлях в нікуди. «Один святий сказав: зненавидь гріх, але полюби грішника. Тому я закликаю вас ставитися до таких хворих людей терпляче, але не розділяти їхні життєві позиції, не брати з них приклад для наслідування». Інший священнослужитель, пастор Ірпінської Біблійної церкви Микола Романюк зазначив: «Якби Шевченко жив у наш час, його відомі слова про кохання з москалями виглядали б наступним чином: «Кохайтесь, чорнобриві, хоча б вже з москалями». Часи змінюються, а з ними й моральні стандарти та цінності. Сучасний світ нав’язує нам альтернативну сексуальну орієнтацію, але вона не має нічого спільного з біблійними стандартами. Пам’ятайте це!».Спеціальний гість Фестивалю сім’ї – Міс Україна 2007 Ліка Роман закликала присутніх бути активними й відкрито виступати проти гомосексуалізму. «Якщо ми будемо мовчати – зацікавлені політики зроблять вибір за нас й Україна перестане бути однією із небагатьох країн, де ще вільно можна висловлювати власне негативне ставлення до гомосексуалізму».

У концертній програмі виступили відомі музичні групи – Причаман, The Homebodies, POSTER, VozleNeba, Eclipse, репер Arcash, танцювальний колектив Point оf Difference та Bright Heart.

Організатор Фестивалю – ВГО «Громадський рух людей з майбутнім «Любов проти гомосексуалізму» спільно з 12 християнськими церквами Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Ворзеля, а також Горенки та Мостища.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.