» » Хіба можна в курортному селищі створювати туберкульозний диспансер?

Хіба можна в курортному селищі створювати туберкульозний диспансер?

Над селищем міського типу Ворзель (всім добре відоме, як курортне містечко де багато санаторіїв та дитячих таборів) нависла загроза створення туберкульозного диспансеру

«Людському обуренню не має меж! Замість того, аби розвивати Ворзельську туристичну інфраструктуру, Головне управління охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації вивчає питання про перепрофілювання Київської обласної психоневрологічної лікарні №2, що розташована у Ворзелі, на протитуберкульозну лікарню. Мені навіть не хочеться думати над соціально-економічними наслідками, які нависають над селищем. Можливо, на рівні області і проведено їх глибокий економічний аналіз, тільки ніхто до того аналізу не має доступу.
Хіба можна в курортному селищі створювати туберкульозний диспансер?Згідно з установчими документами, а саме Положенням про Головне управління охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації, яке проголошує, що дана структура «…під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з іншими структурними підрозділами обласної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, а також підприємствами, установами, організаціями та об’єднаннями громадян; вживає заходів до збереження мережі закладів охорони здоров’я, розробляє прогнози її розвитку, враховує їх під час розроблення проектів програм соціально-економічного розвитку області; сприяє реалізації права громадян на участь в управлінні охорони здоров’я шляхом проведення відповідної громадської експертизи, налагодження діяльності громадських консультативних або наглядових рад, громадських організацій працівників охорони здоров’я та інших об’єднань громадян», – каже голова Київської обласної організації Єдиний Центр Лариса Усаченко.

«Скільки можна допускати помилок в розбудові нашої держави? Уявіть, на скільки поповнилася б державна скарбниця, якби знайшлися інвестори для створення на базі Ворзелю туристичного центру європейського рівня? Плюс зріс би позитивний імідж Київської області як в країні так і за її межами. Тим паче після отримання підтвердження на участь у державній програмі підготовки до Євро-2012 у Ворзеля з’явилася перспектива піднятися до рівня європейського курорту, але тубдиспансер може зіпсувати всю картину… Можу сказати одне, перш ніж примати такі рішення треба зауважити всі за та проти. Не робіть помилку заради ще однієї галочки, що створено турбекульозний диспансер, задумайтесь! Бо створивши диспансер ви руйнуєте імідж курортного містечка. До того ж, руйнуєте медичну установу, яка обслуговує тисячі хворих цілого регіону», – каже голова Київської обласної організації Єдиний Центр.

Київська обласна організація "Єдиний центр"
kyiv-region.edc.org.ua
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.