» » Буча: Оздоровлення дітей

Буча: Оздоровлення дітей

Турбота про здоров’я дітей є одним із основних показників ставлення як держави до проблем підростаючого покоління, так і ставлення батьків до своїх дітей.

На теперішній час, коли надворі сонячне літо, особливо актуальним і важливим для кожної сім’ї є питання як найкраще оздоровити власних дітей.

У нашому місті діє “Програма оздоровлення та відпочинку дітей м. Буча на 2009-2013 роки”, затверджена рішенням 52 сесії V скликання Бучанської міської ради № 1357-52-V від 28.05.2009 р.

Як же проходить оздоровлення дітей?

Станом на 15 липня 2009 року уже оздоровилося 988 дітей шкільного віку різних категорій (28,6% від загальної кількості дітей шкільного віку), а саме: діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних, малозабезпечених та неповних сімей, діти-інваліди, постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС, діти з девіантною поведінкою, діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані діти.

На організацію оздоровчої кампанії влітку 2009 року, були виділені кошти із місцевого бюджету у сумі 280,1 тис. грн, які були використані на оздоровлення 363 дітей.


За кошти обласного бюджету оздоровилося 34 дитини із Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи- інтернату.
За рахунок державного бюджету оздоровилася 301 дитина.
За кошти батьків – 210 дітей
Через благодійні організації оздоровлюються 80 дітей соціально незахищених категорій із нашого міста в Іспанії та Італії.
Оздоровлення триває...

Р.S. У зв’язку із надзвичайною ситуацією, що сталася у окремих оздоровчих закладах України, які привела до масового отруєння дітей, наші міські служби (відділ у справах сім’ї та молоді, служба у справах дітей) приділяють значну увагу організацію оздоровленню наших дітей та дітей, які відпочивають у таборах на території міста Буча.

Ніна Калініна,
завідувач відділу у справах сім’ї та молоді
Бучанської міської ради
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.