» » 11 липня в домі Уварових розмовляли "Мовою квітів"

11 липня в домі Уварових розмовляли "Мовою квітів"

У ЦК «Уваровський дім» вперше відкрилася виставка живопису «Мовою квітів». І на душі радісно від того, що твори, які розпочинають нову сторінку культурної діяльності Уваровського дому, належать чарівній і талановитій художниці Вікторії Новосельській. І що особливо добре, - в Уваровський дім вона прийшла зі світлою палітрою, зі свіжістю, ніжністю, і розквітом, життям у своєму найпрекраснішому періоді – цвітінні.

Під час відкриття виставки Центрі культури було особливо святково і урочисто: більше 50-ти шанувальників живопису (серед яких чимало киян), яскраво освітлені зали, вишукана фортепіанна музика...

Поділитися своїми враженнями з публікою прийшли також і ірпінська письменниця Лариса Юхименко, і відомий фотохудожник, автор багатьох персональних виставок в Україні і далеко за її межами, засновник і куратор галереї «Ескар», викладач і куратор Незалежної Української академії фотомистецтва, член художньої майстерні "Kulturwerkstatt", – Юрій Косін, і поетеса Ніла Висоцька, яка прочитала свого вірша, присвяченого художниці Вікторії Новосельській.


Неабияк вечір прикрасили музичні твори Баха, Бетховена, Лисенка, Шопена у виконанні Мирослави Нищоти – випускниці Київської музичної академії ім. П.І.Чайковського.

Цікаво, що активно живописом Вікторія Новосельська почала займатися не так вже й давно: всього лише декілька років тому (4-5). Вчителем, який відмітив, що у Вікторії є здібності, які варто, дуже варто розвивати, був Микола Тимофійович Чернокапський. Художник, який уже не перший рік служить їй високим зразком є Олександр Мурашко. Основні жанри, в яких працює Вікторія – пейзажі, натюрморти, портрети. Критики відмічають у її роботах яскраві прояви імпресіонізму, відносять їх до школи класичного малюнку. Здобувала ж освіту Вікторія в художньо-промисловому технікумі, за спеціальністю вона - технік художнього конструювання, працювала оформлювачем на заводі «Арсенал».

«Увіковічити красу – це те бажання, яке спонукає мене творити», - зізналася мені Вікторія Новосельська.
У творчій біографії Вікторії Новосельської виставка її власних картин – друга. Дебютувала художниця не так давно – навесні цього року в Ірпінському краєзнавчому музеї. Дебют прошов із успіхом.

Сподіваємося, що і у Ворзелі знайдеться чимало прихильників творчості цієї талановитої художниці.


Юлія Бережко-Камінська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.