» » » Ірпінська ОДПІ відзначила професійне свято

Ірпінська ОДПІ відзначила професійне свято

Враховуючи значну роль державної податкової служби України у забезпеченні реалізації податкової політики держави, в Україні установлене професійне свято - День працівника державної податкової служби України, яке податківці м. Ірпеня відзначали 2 липня 2009 року.

На урочистій події були присутні представники Ірпінської міської Ради, селищних Рад, організацій, підприємств, установ міста. У привітаннях було підкреслено про значний внесок податківців м. Ірпеня у наповнення дохідної частини бюджету міста та селищ особливо в цей складний час.


У своєму виступі начальник Ірпінської ОДПІ Візіров Б.Й відмітив, що своєчасне наповнення дохідної частини бюджету України є головним завданням податкової служби.

«Розрахункову базу загального фонду державного бюджету виконано за червень місяць 2009р. на 121,1%, додатково бюджет отримав 1,9 млн.грн., надходження до місцевого бюджету ми виконали на 103,1%, додатково надійшло 358,8,8 тис. грн. Це результат злагодженої роботи податківців і платників податків, які сумлінно виконують свій громадянський обов’язок.” – зазначив начальник Ірпінської ОДПІ Візіров Б.Й..

Взагалі створити ефективну податкову систему дуже не просто. Адже податки перебувають на перехресті економічних інтересів різних груп платників та споживачів державних ресурсів. Задовольнити вимоги усіх неможливо. Однак за будь-яких умов податкова система має бути стабільною. Платники податків повинні заздалегідь знати за що, скільки і коли вони мають платити та які будуть наслідки невиконання або неналежного виконання своїх обов'язків. Державна податкова адміністрація працює саме в такому напрямку. І Проект Податкового кодексу і программа модернізації податкової служби спрямовані на досягненні якщо не ідеального, то у всякому випадку, розумного балансу в економічному житті країни.


Вітаючи своїх колег з професійним святом Б.Й.Візіров підкреслив, що Податкова м.Ірпеня і надалі розвиватиме плідні партнерські стосунки з платниками податків.

Сектор Масово-роз`яснювальної роботи
та звернень громадян
ДПІ в м. Ірпені
Коментарів: 0
Додати коментар