» » На Київській площі святкували День молоді

На Київській площі святкували День молоді

28 червня, бучанці та гості міста відзначали відразу два свята – День Конституції та День молоді.
І хоча нині в дієвість основного закону держави вірять далеко не всі громадяни, проте цей чинник не став на заваді тому, аби добре та весело провести час.

Урочиста частина свята розпочалася із вітального слова міського голови Анатолія Федорука, який побажав присутнім світлого настрою, почуття гордості за свою країну та благополучне життя у ній. «Символічним є те, що День молоді уже традиційно відзначається разом із загальнодержавним святом прийняття Конституції. Адже саме молодь буде жити в цій державі, розбудовуватиме її, дотримуючись принципів законності та гуманності. Тож, дорогі бучанці, святкуймо разом! По життю йдемо разом!» - зазначив міський голова.

Після цього Анатолій Федорук нагородив подяками та подарунками кращу молодь нашого міста (зокрема за активну участь у міських заходах): учнів загальноосвітніх шкіл, представників творчих колективів, молодих спеціалістів.

Офіційні виступи змінила розважальна програма. Для гостей співали й танцювали бучанський гурт «Фенікс», дитячі колективи.
Поступово людей на Київській площі (саме там розгорталося святкове дійство) ставало все більше. Хлопці та дівчата чекали на початок рок-концерту гурту «Екліпс», який, як завжди, порадував високою якістю та драйвовістю виконання музичних композицій.

А завершилося святкування Дня Конституції та Дня молоді традиційною дискотекою. Шкода, але й цього разу феєрверку не дочекалися.
Спека не завадила насолоджуватися цим днем кожному, хто молодий душею, хто відчуває у собі бажання діяти, йти уперед та перемагати усі негаразди, які виникають на шляху до поставленої мети.

Тож, шановні бучанці, живіть, кохайте, творіть і завжди вірте у власні сили!Більше фото в галереї>>
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.