» » Медпрацівників привітали зі святом

Медпрацівників привітали зі святом

У п’ятницю, напередодні Дня медика, що традиційно відзначається у третю неділю червня, в кінорозважальному комплексі «Акваріус» відбулося урочисте нагородження та вітання працівників медичної галузі. На святі були присутні лікарі та медперсонал Бучанської міської поліклініки, Ірпінської міської лікарні, станції швидкої допомоги, пологового будинку, що у Ворзелі, санепідемстанції.

З вітальним словом до присутніх звернувся головний лікар Бучанської міської поліклініки Микола Михайленко, який коротко окреслив здобутки свого колективу впродовж останніх років (це підвищення якості послуг, що надаються населенню, технічне оснащення кабінетів, відкриття нового педіатричного та стоматологічного відділення, проведення ремонту та початок роботи оновленого акушерсько-гінекологічного відділення), зазначив проблеми, які залишаються невирішеними, та побажав вірним клятві Гіппократа – міцного здоров’я, родинного благополуччя та подальшого кар’єрного росту.

Привітав медиків і Бучанський міський голова Анатолій Федорук.
Зокрема, він у своєму виступі зазначив: «Правильно, коли будь-які посадовці напередодні професійного свята згадують про те, що індикатором роботи влади є медична галузь.
Я хочу запевнити усіх, особливо споживачів медичних послуг, що всі установи нашого регіону, зокрема ті, що базуються на території міста, як працювали, так ще більш успішніше працюватимуть надалі та якісно обслуговуватимуть жителів Бучі, Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля, Коцюбинського, не зважаючи на юридичне підпорядкування та те, з якого бюджету фінансується. Адже всі ви, в першу чергу, покликані служити людям», - сказав міський голова.

Приємним сюрпризом для медиків стали цінні подарунки, вручені від міської ради з нагоди професійного свята. Так, для працівників Бучанської поліклініки був наданий ордер на 4-кімнатну квартиру, призначену під гуртожиток. Троє медичних працівники отримали квартири, один – земельну ділянку. А для відділення жіночої консультації – подарували обладнання.

Також шановних медиків зі сцени вітали грамотами та подяками секретар міської ради Марія Крижова, заступник голови з гуманітарних питань Лариса Матюшенко, заступник голови з економічних питань Віктор Фальковський, керуюча справами виконкому Бучанської міської ради Галина Сурай.

Розважали присутніх винуватців свята творчі колективи міста Бучі.Михайленко
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.