» » Дитячі майданчики стали небезпечною забавою

Дитячі майданчики стали небезпечною забавою

До редакції газети "БН" звернулася молода жінка, мама двох дітей, з проханням допомогти вирішити проблемну ситуацію, що склалася з двома дитячими майданчиками на їхньому виборчому окрузі, а саме за адресою вул. Кірова, 203-А та Кірова, 203-Б, -В, -Г.

Справа в тому, що дитяче знаряддя знаходиться в аварійному стані й загрожую життю і здоров’ю дітей. Уже трапився прикрий випадок, коли в травні цього року восьмирічний хлопчик, граючись на дитячому майданчику впав з 2-метрової висоти і отримав черепно-мозкову травму та забиття головного мозку (згідно виписки з медичної картки).

Тому Світлана Московська (так звати цю жінку), зібравши підписи жителів даних будинків, звернулася до міської ради з проханням відремонтувати один майданчик, прибрати кіоски-розливайки, які стоять поруч (зі всіма витікаючими з цього наслідками) і своїм призначенням зовсім не «вписуються» у місце, де граються діти.

Відповідь від міської ради, депутата даного виборчого була такою, що як тільки бюджет міста дозволятиме, в мікрорайоні облаштують новий гарний дитячий майданчик.

З приводу ремонту вже існуючих, то ми звернулися до начальника КП «БУЖКГ» Володимира Кравчука із запитанням, коли ж будуть проводитися ремонтні роботи. Володимир Денисович відповів, що вже виїжджала бригада, провела обстеження та готуються всі необхідні матеріали, щоб усунути недоліки. Ремонт буде проведено протягом декількох днів.

Крім того, працівники ЖКГ зауважують, що дуже складно слідкувати за справністю дитячий майданчиків, адже сьогодні майданчик в порядку, а вже наступного дня його можуть поламати підлітки, які там проводять вільний час.ЗАЯВА
«Маємо повідомити Вам про наступне:дитячий майданчик, який знаходиться по вул. Кірова, 203-Б-Г, небезпечний для життя і здоров’я наших дітей; стався нещасний випадок 6 травня 2009 року. На гірках, висотою 2 метра, немає дошок, на гойдалках рвуться ланцюги, самі гойдалки ремонтуються батьками, пісочниця на майданчику відсутня.
Біля дитячого майданчика по вул. Кірова, 203-А, стоять два пустих кіоски, під якими збираються сумнівні особи у стані алкогольного сп’яніння. На дитячому майданчику є два турніки для дорослих і одна недобита гойдалка. Пісочниці немає.
Їхати ж у центр Бучі з візочками, де малолітні діти – складно та займає багато часу.
У зв’язку з цим просимо Вас:
- по вул. Кірова, 203-Б, -В, -Г відремонтувати дитячий майданчик (комплексний ремонт і відновити пісочницю);
- по вул. Кірова, 203-А прибрати кіоски, розширити територію, обгородити і встановити новий дитячий майданчик, безпечний для діток від 1 року.
26.05.2009 р.»


--------------------------------

Хочу нагадати читачам сайту, що тема дитячих майданчиків висвітлювалась на форумі ще у серпні минулого року, де трошки більше фото..
газета: №23 "Бучанські новини" від 12 червня 2009р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.