» » Лист на сайт: Коли відбудеться відкрита сесія в місті Ірпінь?

Лист на сайт: Коли відбудеться відкрита сесія в місті Ірпінь?

Вже на протязі 2 місяців члени однієї із громадських організацій у м. Ірпінь не можуть потрапити на відкрите засідання сесії депутатів місцевої влади.

Сесії назначаються-відміняються, швидко проходять позачергові, наприклад, перед травневими святами. Склалося враження, що депутати бояться відкритих засідань, на які можуть завітати прості громадяни нашого міста, які й обирали тих, хто приймає важливі для міста рішення. Таке враження, що вирішуються лише потрібні, для депутатів, питання, швидко та у закритій залі.
А де ж дотримання принципу гласності ( ЗУ «Про місцеве самоврядування», ст..4).

Чому заздалегідь громадян повідомляють про проходження сесії, а потім зранку її відміняють – переносять не невідомий строк, а цей невідомий строк назначається без гласності.

От і на цьому тижні - сесія мала відбутись 5 червня, про це повідомлялось за тиждень, чомусь раптово у понеділок 2.06 відбулась позачергова сесія, на якій вирішувались невідомі питання, а от у назначений строк – вранці 5 червня вона раптово відмінилась, хоча на розгляд виносились більше ніж 100 питань. І це повторюється не однократно.

Ми чекаємо на вирішення нашого питання вже 2 місяці, коли ж відбудеться відкрита за планова сесія???
Хочемо звернутись до органів місцевого самоврядування: «Коли закінчиться свавілля у Вашій роботі?»

З надією на Вашу кращу роботу,
Ваші виборці
Народ


контактний е-маіл: [email protected]
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.