» » Акція «За життя»

Акція «За життя»

У неділю, 31 травня, на Київській площі пройшла акція «За життя», організована Українським гуманітарним інститутом, розважальним центром «Акваріус», кафе «Картопляна хата» та Благодійним фондом «Краще життя» та за підтримки міської ради. Акція передбачала собою донести людям 100 %-ву доцільність ведення здорового способу життя. Його переваги були представленні як дорослим у вигляді «Виставки здоров`я» на згадану тему, так і дітям – «Країна здоров`я». Цей захід був спрямований на те, щоб люди дізналися більше що таке здоров`я як таке, як його підтримувати і берегти.Дуже влучним звучить девіз студентів УГІ: «Ніхто не може повернутися у минуле і змінити свій старт, але кожен може стартувати тепер та змінити свій фініш». Учасникам запропоновано було вимірювання ваги, зросту, тиску, вимірювання відсотку жиру в організмі, знання про здорове харчування, про водолікування, також про сонячне світло. Підсумовуючи всі дані людини шляхом занесення їх до бази комп’ютера, визначався біологічний вік людини. Траплялося, що різниця між фактичним віком і визначеним за допомогою комп’ютера була досить несуттєвою (при віці дев`ятнадцяти років показувало вісімнадцять з половиною), а видавалася і така інформація, де варто задуматися про свій спосіб життя (при віці двадцяти п`яти років комп’ютер показував тридцять шість). Це своєрідна консультація людям, спонукання замислитися над своїм життям.

Учасники акції могли порівняти свої особисті звички зі звичками, які визначені як корисні або як шкідливі. Це досить пізнавально, оскільки іноді ми і не замислюємося, що деякі наші звички є далеко не на користь самим собі.Студенти Українського гуманітарного інституту брали участь в акції як волонтери і в другій програмі під назвою «Країна здоров`я».

Діти – наше майбутнє. Тому акція просто не могла обійти стороною цей контингент. Це сьогодні вони діти, а взавтра – дорослі. Тому дитяче здоров`я вкрай важливе для кожної дитини зокрема, і для держави вцілому. «Країна здоров`я» представила дітям у доступній цікавій формі поняття про здоров`я. Були символічні станції: «Повітря», «Сонечко», «Водичка», «Фізичні вправи», «Відпочинок», «Стримання» і «Духовність». Перед тим як увійти до країни здоров`я, дітям запропоновано було розважальний-повчальний комплекс (скакання на батуті, на скакалці, просування по тунелю, мильні пузирі), також вони мали пройти через певні труднощі. Всі ділились на команди, де в кожної був вожатий (студенти УГІ).

Коли підходили до окремої станції, отримували певну інформацію, наприклад про воду. Яка вода є корисною для організму, скільки води життєво необхідно пити для гарного самопочуття тощо. Наприклад, на станції «Стримання» були чотири поганих звички (паління, алкоголь, наркотики і погані слова), що ганялися за дітьми і ловили їх. Щоб не попасти в полон до поганих звичок, діти щодуху втікали від них. Так, у формі гри, було показано дітям як близько біля нас є доволі багато поганих звичок, але в наших силах не попасти до них у полон. Для цього треба докласти певних зусиль, але заради власного здоров`я варто і потурбуватися. Бо ніщо не минає безслідно, ні добрі звички, ні тим більше погані.газета: №22 "Бучанські новини" від 5 червня 2009р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар