» » Бучанська ЗОШ-інтернат: «Останній дзвоник» із зірками українського TV

Бучанська ЗОШ-інтернат: «Останній дзвоник» із зірками українського TV29 травня на шкільному подвір’ї Бучанської школи-інтернат відбулося свято «Останнього дзвоника». Для когось воно стало черговим етапом на шляху до нових перемог і здобутків, а для тих, хто назавжди прощався зі школою – лінією, за якою закінчувалося дитинство.


На шкільному подвір’ї навчального закладу зібралися учні, випускники, педагоги, батьки. Затамувавши подих, усі з нетерпінням чекали на початок свята. Першим із вітальним словом виступив Михайло Наконечний – директор ЗОШ-інтернат, мудрий наставник, а для багатьох – і «батько» (як його називають самі діти).

Михайло Петрович представив гостей, які прийшли розділити разом із дітьми радісні урочисті миті. Це – начальник відділу освіти Бучанської міської ради Лариса Федорук, секретар ради Марія Крижова, адвокат Світлана Білоконь та колишні учениці школи-інтернат, а нині популярні зірки українського телебачення – акторка Ірма Вітовська (головна героїня серіалу «Леся + Рома») і телеведуча Даша Малахова («Картата потата» на «Інтері» та «Сніданок плюс» на «1+1»). До речі, дівчата надзвичайно легкі в спілкуванні й позбавлені «зіркової хвороби». Вони залюбки фотографувалися з усіма бажаючими, розмовляли, жартували та пообіцяли ще не раp приїжджати до рідної школи і, хто знає, можливо навіть створити якийсь спільний проект.Швидко промайнув навчальний рік, залишивши позаду всі розчарування, але тримаючи в пам’яті радість від перемог і здобутків. А пишатися педагогам є ким, адже чимало учнів стали переможцями та призерами різного рівня олімпіад, конкурсів, змагань. Тож хлопці та дівчата були нагороджені відповідними грамотами, отримали подарунки, а дехто навіть і грошові премії. Не забули й про вчителів. Крім того, свої дипломи отримали перші випускники Міжнародної комп’ютерної академії «CISCO», відділення якої працює і в Бучанській ЗОШ-інтернат.

Ледь не кожен захід тут здатні перетворити на маленьке шоу, в якому приємно бути і учасником, і глядачем. Так, молодші учні виконували хореографічні номери, першокласники присвятили поетичні рядки тим, хто 1 вересня, взявши маленьку руку у свою – дорослу, урочисто провів їх у шкільне життя, а безпосередні герої свята випустили у чисте небо білих голубів – на щастя, на довгий, безхмарний і широкий життєвий шлях.Пролунав останній дзвоник. По щоках учнів і вчителів котилися сльози. Бо нелегко прощатися з чимось рідним і таким звичним, з людьми, яких бачив ледь не кожен день, з друзями, з якими робив перші самостійні кроки. Але, можливо, через декілька років (або десятків років) вони знову всі зустрінуться на цьому місці, приїдуть як почесні гості, ставши відомими політиками, знаменитостями, фахівцями своєї справи, просто порядними і чесними людьми, щоб вітати уже майбутнє покоління випускників. Адже це – тільки початок.Тож, бажаємо усім бучанським випускникам успіхів, вагомих здобутків, бажання постійно рухатися вперед, творити і досягати нових висот!

Людмила Гладська
Спеціально для www.bucha.com.uaШановні бучанці!
Оскільки неможливо побувати на всіх заходах одночасно, прошу Вас – надсилайте і свої фото для розміщення в фотогалереї. Для кожного навчального закладу є своя фото рубрика. Вкажіть дату, назву та і`мя автора фотографії.
Дякую!

E-mail: [email protected]
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.