» » «Сонячний день» із Херсона

«Сонячний день» із Херсона

«Сонячний день» із Херсона

Коло наших друзів розширюється: Ворзель – Ірпінь – Київ – Житомир – Новоград-Волинськ – Сорочинці…
Цього разу до Уваровського дому завітали гості із Херсона: Іван Буюклу – поет-пісняр та Ольга Швець – поетеса, бард, художниця, фотохудожниця, фотомодель, артистка, інструктор тай-цзі-цюань, чайний майстер, організатор Всеукраїнського фестивалю поезії «АН Т-Р-Акт».


Чотири дні перебування херсонців у Ворзелі виявилися дуже насиченими: відбулася творча зустріч зі школярами ЗОШ №5 та дітьми одного з місцевих санаторіїв, поетично-музичний вечір «Сонячний день» («СолДень» - рос.) та декілька чайних церемоній, які провела Ольга Швець. Звучали пісні (під гітару та фортепіано), лунали вірші (притчі, авангардна поезія, філософська лірика), відкривалися нові імена (на вечорі аудиторія познайомилася із творчістю київської поетеси, композитора та художниці Ліни Федорченко, яка зараз відпочиває у Ворзелі).


Ольга Швець із собою привезла не лише поетичні збірки, одна з яких напередодні вийшла у світ, а й виготовлені власноруч свічки із вощини та фотовиставку, на кожній фотографії якої (а їх більше 40) зображений чай: неповторний, особливий, який допомагає у буденних речах бачити щось нове і незвичайне.
Юлія Бережко-Камінська

Більше фото та малюнків Ольги Швець можна продивитись на сайтах за адресами:
http://www.artkavun.kherson.ua/shvets_olga.htm
http://in.online.kherson.ua/shvetc.htm
Коментарів: 0
Додати коментар